Bilgi Arşivi

Bella Maison İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Bella Maison İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Bella Maison İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Bella Maison İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Bella Maison İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Bella Maison’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Bella Maison bünyesine dahil olup Bella Maison’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Bella Maison işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Bella Maison’nın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sadece 5 yıl önce 2016 senesinde ev tekstili perakende sektörüne emin adımlarla giriş yapan Bella Maison, evini, odasına yahut ofisini kendi imzası ile dekore etmek isteyenlerin markası olarak hizmet vermekte.

Kendine özgü tasarladığı konseptler ile üyelerinin özgün koleksiyonlar oluşturmasına imkân veren Bella Maison, bu anlayış ile kısa bir sürede büyüdü. Önümüzdeki 5 yıl içinde 50 mağaza sayısına ulaşmayı amacında olan Bella Maison, bu doğrultunda sürekli olarak olarak işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Bella Maison İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuBella Maison İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Bella Maison İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bella Maison ailesine katılarak yalnızca 5 yıl önce kurulmuş bir şirketin bi hayli hızlı yükselişine tanık olabilirsiniz. Çeşitli kariyer portallarından işçi alımı gerçekleştiren Bella Maison ek olarak kuvvetli insan kaynakları yapısı ile bireysel başvuruları da değerlendirmektedir.

Bella Maison iş ilanlarını görüntülemek ve size uygun olanlarına iş başvurusunda bulunmak için sahip olmanız gerek tek şey bir adet kariyer.net kullanıcı hesabı. Üyeliğinizi bitirdiktan sonra profilinize güncel bir CV yüklemesi yapmanız gerekmekte. Güncel detaylarınız içeren CV ile kariyer.net adresinde bulunan mevcut iş ilanlarından dilediğinize başvuruda bulunabilirsiniz.

Eğer kariyer portallarında mevcut tecrübe ve iş beklentilerinizi karşılayan bir ilan bulamadıysanız, insankaynaklari@bellamaison.com adresine güncel biz özgeçmiş yollayabilirsiniz. Bella Maison, şirketin ihtiyaçları ışığında size uygun bir pozsiyon açıldığında dönüş yapacaktır.

Bella Maison İş İlanları

Çalışanlarına her daim yükselme ve başarılı olma fırsatı sunma politikası izleyen Bella Maison, hiçbir ayrım gözetmeksizin ailesindeki herekse eşit bir yaklaşım sergiliyor. Adaletli bir ücret politikası sunması ile da önce çıkan Bella Maison, ekip olmanın ne demek olduğunu biliyor.

NoPozisyonlarLokasyon
1Depo Elemanıİstanbul(Avr.)
2Export Specialistİstanbul(Avr.)
3Mağaza Satış Danışmanı – Sur Yapı Marka Avm -BursaBursa
4Mağaza Satış Danışmanı – İstinye Parkİstanbul(Avr.)
5Mağaza Satış Danışmanı – Bodrum MidtownMuğla
6Mağaza Satış Danışmanı-Emaar Square Mall Avmİstanbul(Asya)
7Mağaza Satış Danışmanı – Mall Of İstanbulİstanbul(Avr.)
8Mağaza Müdürü – İzmir İstinye Park Avmİzmir
9Mağaza Satış Danışmanı – İzmir İstinye Park Avmİzmir
10Mağaza Satış Danışmanı-Maltepe Piazza Avmİstanbul(Asya)
11Mağaza Satış Danışmanı – Ankara Cepa AvmAnkara
12E-Ticaret Uzmanıİstanbul(Avr.)
13Müşteri Deneyimi Uzman Yardımcısıİstanbul(Avr.)
14Mağaza Satış Danışmanı-Forum İstanbulİstanbul(Avr.)
15Mağaza Müdürü – Hilltown Avmİstanbul(Asya)
16Mağaza Satış Danışmanı- Hilltown Avmİstanbul(Asya)

Bella Maison’un resmi sitesinden iş başvurusu yapmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu