Başvurular

Belediyeler En Az İlkokul Mezunu Kamu Personeli Alımı (İŞKUR Alımları) 2022

Belediyeler En Az İlkokul Mezunu Kamu Personeli Alımı (İŞKUR Alımları) 2022, iş başvuruları bölümünde Belediyeler En Az İlkokul Mezunu Kamu Personeli Alımı (İŞKUR Alımları) ile ilgili bilgi aktaracağız. Belediyeler En Az İlkokul Mezunu Kamu Personeli Alımı (İŞKUR Alımları) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Belediyeler En Az İlkokul Mezunu Kamu Personeli Alımı (İŞKUR Alımları)

İŞKUR alımları Belediyeler için yayınlandı. Belediye personeli alımı için 2 ilan aynı anda İŞKUR’da adayların ulaşımine açıldı. Antalya ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlıkları kamu personeli alımı yapacak. İlk olarak Antalya ve sonra ikinci olarak Aydın ilanını siz değerli okurlarımıza sunacağız.

Antalya Muratpaşa Belediye Başkanlığı Personel Alımı İlanı

Muratpaşa Belediye Başkanlığı İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden işçi alımı Yapacağını İlan Etti. Muratpaşa Belediyesi Başkanlığı İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden işçi alımı yapacağını yayımladı. İlana göre belediye 4 tane işçi alımı yapacak.

Adaylar için başvurular Bu gün itibari ile başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştirmeye ekranlara gelecek olup en geç müracaatlar 8 Ağustos 2021 tarihinde sona ereceği kurumca altı çizildi. Adaylar için başvurular İŞKUR üzerinden yapılacağı için T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yapıldıktan sonra iş yeri türünü kamu seçtikten sonra 00006173334 iş ilan numaralarını aratarak başvurularını yapa bileceklerdir.

Özel nitelikler: Mevsimlik olarak en fazla 5 ay 29 gün çalıştırılmak üzere personeller aranmaktadır. Başvuru yapacak adaylar için adayların minimum ilköğretim mezunu olması şartı arandığı ve adaylar için 18 yaşından büyük olma şartı arandığı altı çizildi. Adaylar için ikametin Antalya’da olması gerektiği altı çizildi. Başvuru yapacak adaylar için İŞKUR iş ilan numarası olarak 00006173334 olduğu altı çizildi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Kamu Personeli Alımı İlanı

Aydın Didim Belediyesi İŞKUR işçi alımı yapacağını ilan etti. İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan işçi alımı ilanlarında göre Aydın Didim Belediyesi işçi alımı yapıyor. İlana göre belediye 4 adet Çöp Kamyonu Sürücüsü alımı yapıyor.

İlana göre Genel şartları taşıyan adaylar gerekli belgeler ile 6.08.2021 tarihine kadar İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden başvurularını yapabileceklerdir. Adaylar için personellerin minimum ilköğretim mezunu olması şartlarının arandığı, en yüksek ise lise ve dengi okullardan mezun olma şartlarının arandığı altı çizildi.

Başvuru yapacakların minimum 18 yaşını tamamlamış fakat 60 yaşından gün almamış olma şartlarının da arandığı ve son kez ise aydın il yahut ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olma şartlarının arandığı altı çizildi.

Başvuru E, C, CE sürücü belgelerine sahip olmak, psikoteknik ve src4 belgesine sahip olmak. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00006174043 başvuru numarası üzerinden çevrimiçi biçimde yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu