Başvurular

Belediyeler en az ilkokul mezun personel alımı (İŞKUR 18 ile 50 yaş) 2022

Belediyeler minimum ilkokul mezun işçi alımı (İŞKUR 18 ile 50 yaş) 2022, iş başvuruları bölümünde Belediyeler minimum ilkokul mezun işçi alımı (İŞKUR 18 ile 50 yaş) ile ilgili bilgi aktaracağız. Belediyeler minimum ilkokul mezun işçi alımı (İŞKUR 18 ile 50 yaş) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Belediyeler minimum ilkokul mezun işçi alımı (İŞKUR 18 ile 50 yaş)

İŞKUR iş ilanları belediyeler işçi alımı yapacağını paylaşımı yaptı. Belediyeler minimum ilkokul mezunu işçi alımı başvuru şartları ile birlikte tarihlerini dile getirdi. İş ilanlarına göre 18 ile 50 yaş içinde olan vatandaşlar başvuru yapabilecek. Alımı Eskişehir ve Niğde şehirleri yapacak.

Eskişehir Çifteler Belediye Başkanlığı beden işçi alımı ilanları

Beden işçisi alımı 12 kişi için başvuru şartları; ilköğretim, ortaöğretim, meslekyüksek okulları ve fakülte mezunları bu alımlara başvuru yapabilecek. 00006010725 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurular yapılabilir. 15 yaşını doldurmuş ve 50 yaşını bitirmemiş adayların başvurusu kabul edilecektir. Alımı yapılan bireylere ücret ve sosyal olanaklar sunulacaktır.

Niğde Alay Belediye Başkanlığı Personel Alımı İlanları

Kepçe operatörü alımı 1 kişi için başvuru şartları; minimum ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Kepçe operatör belgesi ve sürücü belgesi ( E-G sınıfı) sahip olması ve işinde uzman olması gerekmektedir. Başvuracak adayların talepte gösterilen meslekte işinde uzman olduklarını gösterir belge (kamu/özel sektör işverenlerinden alınmış) ve SGK hizmet dökümünün kura tarihinden 3 gün önce ibraz etmeleri gerekmektedir. Başvurular 00006009084 iş ilan numarası ile yapılacak.

Kanal ve Izgara işçisi alımı 1 kişi için başvuru şartları; minimum ilkokul en fazla lise mezunu olanların başvurusu alınacak. İş güvenliği cihazlarının kullanımı sertifikası olması, terfi merkezi çalıştırılması yapacaktır. Pompa, sepet, ızgara ekipmanlarının temizliği sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Başvurusu 00006008998 iş ilan numarası ile yapılacak. Başvuracak adayların talepte gösterilen meslekte işinde uzman olduklarını gösterir belge sahibi olması istenmektedir.

Personel alımı ilanlarında İŞKUR ikamet şartı getirdi. Bu şehirlerde olanlar başvuru yapabilecek. Sizde kendi şehrinizdeki alımları kaçırmamak için aşağıda bulunan ücretsiz cep uygulamasını indirerek anlık haber alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu