Başvurular

Belediyeler 4300 TL Maaşla Daimi İşçi ve Memur Alım 2022

Belediyeler 4300 TL Maaşla Daimi İşçi ve Memur Alım 2022, iş başvuruları bölümünde Belediyeler 4300 TL Maaşla Daimi İşçi ve Memur Alım ile ilgili bilgi aktaracağız. Belediyeler 4300 TL Maaşla Daimi İşçi ve Memur Alım ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Belediyeler 4300 TL Maaşla Daimi İşçi ve Memur Alım

İŞKUR e-Şube iş ilanları sayfası üzerinden 2 farklı belediye bünyesine kamu personeli alımının yapılacağı açıklanmıştır. Yapılan bilgilendirmede Toprakkaya ve Tefenni Belediyelerine personel alınacak.

Toprakkaya Belediye Başkanlığı İlanı

Başvuru yapacak adaylar için minimum ilkokul mezunu olma şartı ile 1 adet Gassal personelinin alınacağı ilan edildi.

Başvuru Şartı: Başvuru yapacak adaylar için minimum ilkokul mezunu olması, herhangi bir yaş şartı yok yalnızca 18 yaşını tamamlamış olma, unvanın gerektirdiği belgelere sahip olmak şartları ile daimi işçi statüsünde personelin alınacağı bilgisi verildi.

Tefenni Belediye Başkanlığı İlanı

Tefenni Belediye Başkanlığı aracılığıyla paylaşılan ilanda adı altında hizmet etmek üzere 1 adet engelli Bilgi İşlem Donanım Görevlisi unvanına işçi alımı yapılacağı ilan edildi.

Başvuru Şartı: Başvuracak adayların “İnternet Programcılığı” kursu görmüş olması, 18 yaşını tamamlamış olma dışında yaş şartı yok, öğrenim şartı olarak herhangi bir ön lisans mezunu olma ve son kez EKPSS sınavına girmiş olmak gerekmektedir.

İŞKUR Üzeri Başvurular Nasıl Yapılacak

Başvuru yapacaklar için başvuru İŞKUR üzerinden TC kimlik ve e-Devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra Toprakkaya ilanına başvuru yapacaklar için 00006442601 iş ilan numarasını tefenni belediyesi ilanına başvuru yapacaklar için 00006442126 iş ilan numaralarıyla başvurular yapılacaktır. Başvurular 3-7 Aralık 2021 tarihleri içinde yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu