Başvurular

Belediye Makam Şoförü Alımı (B Ehliyetli) 2022

Belediye Makam Şoförü Alımı (B Ehliyetli) 2022, iş başvuruları bölümünde Belediye Makam Şoförü Alımı (B Ehliyetli) ile ilgili bilgi aktaracağız. Belediye Makam Şoförü Alımı (B Ehliyetli) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Belediye Makam Şoförü Alımı (B Ehliyetli)

İŞKUR ilanları ile Belediye Başkanlığı makam şoförü alımı yapacağını dile getirdi. ilana göre minimum lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. B sınıfı ehliyeti olması talepler içinde yerini aldı. Aşağıda gösterilen tüm sertifika sahipleri bu alıma başvuru yapabilecek.

Başvuru yapacak bireyler 00006035915 İş Kurumu numarası ile elektronik olarak 28 Mayıs 2021 bitimine kadar işlem görebilecek.

Adaylardan İstenen Şartlar ve Sertifikalar

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak ve son başvuru tarihi saygınlığıyla 35 yaşından gün almamış olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı yahut çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkum olmamak.

Kamu Haklarından mahrum bulunmamak. İngilizce (ilk kademe) Eğitimi, MEB onaylı sertifikaya sahip olmak. Kişisel Gel.-Mülakat Tek. Eğitim sertifikaya sahip olmak.

Diksiyon – Beden Dili Eğitim sertifikaya sahip olmak. İkna Teknikeri Eğitim sertifikaya sahip olmak. Medya Eğitimi belgesine sahip olmak. Harran beldesinde ikamet etmek.

Şanlıurfa Harran Belediye Başkanlığı daimi kadroda makam şoför alımı yapıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu