Başvurular

Belediye iş ilanı Türkiye geneli başvuru ile 8 devlet memuru alımı 2022

Belediye iş ilanı Türkiye geneli başvuru ile 8 devlet memuru alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Belediye iş ilanı Türkiye geneli başvuru ile 8 devlet memuru alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Belediye iş ilanı Türkiye geneli başvuru ile 8 devlet memuru alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Belediye iş ilanı Türkiye geneli başvuru ile 8 devlet memuru alımı

Güncel olarak yayına giren Belediye İş ilanı ile kamuya 8 devlet memuru alımı yapılıyor. Alınacak personeller Sosyal Hizmet Uzmanı, Sosyal Çalışmacı, Tahsildar, memur ünvanlı olarak alınacaklar. Lüleburgaz Belediyesi bünyesine alınacak bu kamu personellerinin alımında KPSS puan şartı bulunmaktadır.

Lüleburgaz Belediyesi Sosyal Hizmet Uzmanı 1 işçi alımında adayların lisans sosyal hizmet bölümünden mezun olması, kadın erkek adaylardan KPSS P3 puanı minimum 65 puan olması ve B ehliyeti olması gerekmektedir.

devlet-memur-alimi.jpg

Sosyal Çalışmacı olarak alınacak 1 işçi alımında adayların lisans sosyal hizmetler bölümü mezunu olması, kadın ve erkek adayların KPSS P3 puanı minimum 65 olması, adayların B grubu araç kullanma ehliyeti bulunması şart bulunmaktadır.

Tahsildar olarak alınacak 2 kamu personelinin lisans Maliye yahut İktisat yahut lisans muhasebe programından mezun olması, kadın ve erkek adayların KPSS P3 puanının minimum 65 olması gerekmektedir.

Memur olarak alınacak 4 kamu personeli alımından 1 kişi önlisans emlak ve emlak yönetimi, muhasebe ve vergi uygulamaları veya yerel yönetim bölümlerinden mezun olması, P93 puanı minimum 65 olması, 3 kişi için adayların lisans kamu yönetimi Maliye, Çalışma Ekonomisi veya Halkla İlişkiler bölüm mezunu olması, kadın ve erkek adayların KPSS P3 puanı minimum 65 olması şartı bulunmaktadır.

Başvuracak adayların zihinsel ve bedensel engeli olmaması gerekmekte
Başvuru şartlarını taşıyan memur adayları yukarıdaki kadrolardan yalnızca birine başvurabilecek,

Görevini sürekli olarak yapabilmesini mani olacak zihinsel yahut beden engeli bulunmaması,

Adayların askerlik ile ilgisi bulunmaması,

Belirtilen kadrolara başvurmak için adayların 2020 senesinde tertip edilen KPSS sınavına girmiş olması gerekmektedir.

Başvurular nereye ve ne zaman yapılacak?

Lüleburgaz Belediyesi 8 kamu personeli alımına başvurmak isteyen adayların 03 Mayıs 2021 tarihi ile 07 Mayıs 2021 tarihleri içinde başvurularını belediye resmi internet adresinde elektronik olarak yada Lüleburgaz Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları Eğitim Müdürlüğü Özerler Mahallesi Hal Sokak No:1 Lüleburgaz Kırklareli adresine posta yoluyla başvurabilecekler.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu