Başvurular

Belediye en az ilkokul mezunu personel alımı İŞKUR ilanları yayınladı 2022

Belediye minimum ilkokul mezunu işçi alımı İŞKUR ilanları paylaşımı yaptı 2022, iş başvuruları bölümünde Belediye minimum ilkokul mezunu işçi alımı İŞKUR ilanları paylaşımı yaptı ile ilgili bilgi aktaracağız. Belediye minimum ilkokul mezunu işçi alımı İŞKUR ilanları paylaşımı yaptı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Belediye minimum ilkokul mezunu işçi alımı İŞKUR ilanları paylaşımı yaptı

Belediye minimum ilkokul mezunu işçi alımı İŞKUR iş ilanları yayınlayarak başvuru kabul edilmeye başlandı. Çanakkale ili Geyikli Belediye Başkanlığı nezdinde çalıştırılmak üzere 2 temizlik işçisi alım ilanı yayımlandı. Adaylığa ilişkin aranan şartları siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.

Başvurular için adayların minimum ilkokul mezunu olmaları, en fazla Lise yahut dengi mezunu olmaları gerekmektedir. Yine alım için adayın 18 – 35 yaş içinde olması şartı aranmaktadır.

Bu şartları taşıyan tüm bay ve bayan adaylar başvuruda bulunabileceklerdir. Ezine’de ikamet eden adayların başka yerde ikamet eden adaylara göre tercih edileceği ilanda bunun bunun yanında açıklanmıştır.  Adayların alım süreçleri nasıl işleyecek ve başvuru şekli nasıl olacak?

Başvuru şekli, alım süreci ve diğer hususlar:

İşkur aracılığıyla Çanakkale ili Geyikli Belediye Başkanlığı adı altında çalıştırılmak üzere işçi alım için son başvuru 16 Nisan 2021 tarihine kadardır.

Adayların bu tarihe kadar İŞKUR resmi sitesinden iş arayan olarak 00005986027 ilan numarası üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvurusunu bu biçimde tamamlayan adayların 2 kontenjanlık alım için başvuru rakamının 4 katını aşması durumunda Ezine Noterliği aracılığıyla 20 Nisan 2021 tarihinde saat 10.00 – 11.00 içinde kura ile ilk kez aday sayısı 4 katına düşürülecek. Aday sayısı 8’e düşürüldükten sonra ise adaylara Geyikli Belediyesi aracılığıyla belirlenecek olan tarih ve saatte mülakat yapılacaktır.

Geyikli Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan mülakata dair gelişmeler belediyenin resmi sitesinden açıklamalacaktır. Bundan dolayı adayların belediyenin resmi sitesinden açıklamaları takip etmeleri gerekmektedir.

İş süresi ve tanımı: Geyikli Belediyesi adı altında çalıştırılacak olan 2 beden işçisinin temizlik işlerinde görevlendirilecektir. İlanda altı çizildiği gibi işin 5 ay 29 günlük çalışma süresi bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu