Başvurular

Belediye 6.000 Maaş ile Kamu Personeli Alımı 2022

Belediye 6.000 Maaş ile Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Belediye 6.000 Maaş ile Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Belediye 6.000 Maaş ile Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Belediye 6.000 Maaş ile Kamu Personeli Alımı

Narman Belediyesi 2 işçi alımı yapıyor. Çalışma Bakanlığı’nın resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, bir mühendis bir de zabıta olmak üzere toplam iki işçi alımı yapılacak.

Kadın veya erkek olabilen adayların KPSS puanın olması gerekiyor. Zabıta adayı için lisans mezunu olma şartı aranırken, mühendis ise inşaat mühendisliği olarak istihdam ettirilecek.

Adayların başvurularını şahsen, kargo veya e-posta üzerinden yapmaları isteniyor. Tuzla Mahallesi Sümmani Caddesi No: 2 Narman/ERZURUM adresine başvurular şahsi olarak da yapılabilecektir.

Adaylar en kısa bir sürede işe başlatılacaktır. İlanın detaylarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Personel Alımı Başvuru Şartları

Narman Belediyesi işçi alımı için KPSS sınavından 70 puan ve üzerinde puan alınması gerekmektedir. Diğer başvuru koşulları da şunlardan oluşmaktadır:

-Adli sicil kaydı temiz olmak,

– TC vatandaşı olmak,

-Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

-Görevini yapmasına engel bir durumu olmamak,

-İlan edilen kadro için alakalı şartları taşımak,

-Daha önce çalıştığı kurumlardan disiplinsizlik sebebiyle ayrılmamış olmak

Zabıta memuru alımı adayları için minimum 167 erkeklerde, 160 kadınlarda boy şartı gerekmektedir. Aynı zamanda 30 yaşını aşmamış olma şartı da bulunmaktadır.

Başvurusun Değerlendirilmesi

Narman Belediyesi personel alımları için kimlik, diploma, KPSS sonuç belgesi, biyometrik fotoğraf, başvuru belgesi evraklarının 31 Aralık 2021 tarihine kadar info@narman.bel.tr adresine iletilmesi gerekmektedir.

Başvurusun şahsen veya taahhütlü posta ile yapılması gerekmektedir. İlgili evrakları eksiksiz olarak tamamlayan personellerin başvuruları değerlendirilmek üzere alınır.

Tüm süreç online olarak takip edilecek olup, başvuru koşulları ve diğer detaylar için kurumdan insan kaynakları bölümünden bilgi alınabilir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu