Başvurular

Belediye 5 Bin TL maaşla 10 tahsildar, şoför ve memur alımı 2022

Belediye 5 Bin TL maaşla 10 tahsildar, şoför ve memur alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Belediye 5 Bin TL maaşla 10 tahsildar, şoför ve memur alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Belediye 5 Bin TL maaşla 10 tahsildar, şoför ve memur alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Belediye 5 Bin TL maaşla 10 tahsildar, şoför ve memur alımı

BELEDİYE 5 BİN TL MAAŞLA MEMUR ALIMI

Belediye Başkanlığı 10 tahsildar, şoför, zabıta ve memur alım ilanı paylaşımı yaptı. Yayınlanan ilana bu hafta başvuru kabul edilecek. Adaylarda aranan en belirgin özellik minimum KPSS 60 puanı olan adayların başvuru yapabileceği görünüyor. Bay ve bayan adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. Türkiye genelinden adaylar başvuru yapabilecek.

veznedar-tahsildar.jpg

Şoför alımı 1 kişi: Herhangi bir önlisans programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Belediye trafik memuru alımı 1 kişi: Herhangi bir lisans programından mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Tahsildar alımı 1 kişi ve memur alımı 3 kişi: Herhangi bir lisans programından mezun olmak.

Zabıta memuru alımı 4 kişi için: Herhangi bir lisans programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI

Öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle alakalı olarak 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında gösterilen puan çeşitlerinden, gösterilen asgari KPSS puanı almış olmak.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik yahut ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. Ayrıca herhangi bir kamu kuruluşunda çalışıyor olmamak. Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

Zabıta memuru kadrolarına başvuracaklar için; 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında gösterilen şartların bunun yanında Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde bulunan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde minimum 1,67 metre, kadınlarda minimum 1,60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu içinde (+-) 10 kg. dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediye aracılığıyla yapılacaktır.

Zabıta Memuru ve Şoför kadrosuna başvuracaklar için; 13.10.1983 Tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen minimum B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

BAŞVURULAR NASIL VE HANGİ TARİHTE YAPILACAK?

Başvurular 22 Şubat 2021 ile 24 Şubat 2021 tarihleri içinde saat 16:00’ya kadar Pazar Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Yılmaz Telatar Caddesi, No: 1 Pazar-Rize adresine yapmaları gerekmektedir. Elektronik ortamda, Belediye pazar.bel.tr internet adresine yapılabilir. Şahsen yahut iadeli taahhütlü posta yolu ile Pazar Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Yılmaz Telatar Caddesi, No: 1 Pazar-Rize adresine göndereceklerdir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu