Başvurular

Bekçi Alımı 19 Şehir Özel İlanları! EGM Güncel 2022 Bekçi Alımı Ne Zaman? 2022

Bekçi Alımı 19 Şehir Özel İlanları! EGM 2022 Bekçi Alımı Ne Zaman? 2022, iş başvuruları bölümünde Bekçi Alımı 19 Şehir Özel İlanları! EGM 2022 Bekçi Alımı Ne Zaman? ile ilgili bilgi aktaracağız. Bekçi Alımı 19 Şehir Özel İlanları! EGM 2022 Bekçi Alımı Ne Zaman? ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Bekçi Alımı 19 Şehir Özel İlanları! EGM 2022 Bekçi Alımı Ne Zaman?

Bekçi alımı bekleyenler için 19 şehir özel ilanları yayınlandı. EGM 2022 bekçi alımı ne zaman yapılır diye adaylar bekliyor. Polis alımı ilanı yayınlanınca bekçi alımına sıra mı geldi diye adaylar bekliyor. Türkiye geneli bekçilik ilanlarını bekleyenler için süre kısaldı.

Bekçi Alımı 19 Şehir İŞKUR Listesi Şöyle:

Konya

İzmir

İstanbul

Kocaeli

Ankara

Denizli

Diyarbakır

Kayseri

Gaziantep

Karaman

Balıkesir

Bilecik

Afyonkarahisar

Eskişehir

Antalya

Bursa

Tekirdağ

Edirne

Mersin

Bekçi Olmak İçin Özel İlan Başvuru Şartları

En az ilköğretim, lise yahut dengi okul mezunu olmak. Başvuru yaptığı ilçe sınırları içinde minimum bir senedir ikamet ediyor olmak. Askerlik ödevini bitirmiş olmak.

Ağır hapis yahut altı aydan fazla hapis yahuthut affa uğramış olsalar bile zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanmak, dolanlı iflas yahut yüz kızartıcı başka bir fiilden dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak.

Türk toplum telakkilerine göre kötü şöhretli tanınmamak. Kamu haklarından mahrum olmamak, kamu hizmetlerinden mahrumiyet cezası ile mahkûm bulunmamak. Alkol, uyuşturucu yahut ikazcı madde kullanımı sebebiyle tedavi görmüş yahut görüyor olmamak. Terör örgütleri ile bu örgütlerin legal yahut illegal uzantılarının eylemlerine, toplantılarına, yürüyüş ve mitinglerine karışmamış, desteklememiş ve katılmamış olmak.

Emniyet Genel Müdürlüğü ilanları için kısa zaman zarfında ilana çıkması söz konusu olabilecek. Bekçi alımı ilanlarını kaçırmamak için cep uygulamamızı indirerek anlık haber alabilirsiniz.

Özel ilanlara başvuru yapacaklar İŞKUR’a giriş yaparak meslek bölümüne BEKÇİ yazarak ulaşabilirler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu