İnternet

Bedava Twitch Prime Nasıl Yapılır 2021

Bedava Twitch Prime Nasıl Yapılır 2021, güncel bilgiler bölümümüzde Bedava Twitch Prime Nasıl Yapılır 2021 başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. Bedava Twitch Prime Nasıl Yapılır 2021 haberimizin detayları..

Bedava Twitch Prime Nasıl Yapılır 2021

Pek çok üye aracılığıyla takip edilen Twitch platformunda özel olarak sunulan Twitch Prime diğer kanallardan farklı olarak para kazanma, belirli ücret geliri elde etme, armağanleşme gibi imkânlar sağlamaktadır. Bundan dolayı bedava Twitch Prime yapmak büyük avantajlar sağlayacaktır.

Twitch Prime Ne Anlama Geliyor?

2020 yılı itibariyle 150 milyona yakın seyirci ile dünyanın en büyük oyun platformu olan Twitch için üyelerine daha gelişmiş özellikler sunan Twitch Prime bu sayede daha iyi bir deneyim yaşatıyor. Temel olarak mevcut kanal aboneliklerinin yanında oyun içi içeriklerle de bonus oyunlar kazanmayı sağlayan sistem, bedava kanal aboneliği oluşturmaya ve özel ifadeleri de kullanmayı sağlamaktadır. Bunların yanında oyunlara dair kazanımlar da herkes aracılığıyla kullanılabilmektedir. Twitch Prime aracılığıyla örneğin PUBG gibi oyunlarda çeşitli silahlar veya eşyaların alınması da olabilecek hale geliyor.

Lakin bu özel avantajlardan yararlanmak için ücret ödemek gerekmektedir. Ücretsiz Twitch Prime yapmak aracılığıyla ise herhangi bir ücret ödemesine gerek kalmadan Twitch Prime fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Bedava Twitch Prime Yapmak

2020 bedava Twitch Prime yapmak için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Ücretsiz Twitch Prime almak için ilk olarak Twich Amazon adresine girin. Bu sayfada alt bölümde bulunan yazının üzerine tıklayın.
  • Karşınıza çıkacak olan sayfanın sol tarafında “the parts of Lord” yazısını göreceksiniz. Bu yazıya tıklayın.
  • Yazıya tıkladıktan sonra “Amazon sitesinde kullanıcı hesabıniz olmalıdır,” ikazsı ekrana gelecektir.
  • Bu durumda Amazon sitesine giderek kendinize ait bir üyelik oluşturun.
  • Oluşturulan üyelik ile siteye giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra ise ödeme detaylarınızin ve bulunduğunuz yerin adresine dair bilgiler talep edilecektir. Bunları doldurun. Bulunduğunuz yerin adresini vermek istemiyorsanız herhangi bir adres girebilirsiniz.
  • Son etapta ise ekrana yine bir yazı çıkacaktır ve buraya tıkladığınız kullanıcı hesabıniz aktif hale gelecektir.
  • İlk kez üye olmuşsanız 1 ay boyunca ücretsiz bir biçimde sistemi kullanabilirsiniz.

Bu işlemleri doğru bir biçimde yaptıktan sonra ücretsiz Twitch Prime hesabı açma yöntemini tamamlayabilirsiniz. Her ay sonunda ise durumu uzatmak için aynı metotları deneyerek yeni hesaplar üzerinden sistemi kullanabilirsiniz.

 

Paylaş

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu