İnternet

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021, mobil hatlar bölümünde Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021 ile alakalı bilgi vermek istedik.. Yazımızın detayında Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021 başlığımızın ayrıntıları bulunmaktadır..

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021 yılı ile birlikte tüm GSM operatörlerin üyelerine sunulan kampanyalar devam etmekle birlikte her geçen gün çıkan yeni kampanyalarla birlikte bedava internet veren uygulamalar sürekli olarak güncellenerek siz değerli okurlarımıza bi hayli hızlı bilgi aktarmaktayız.

Gelişen teknoloji ile birlikle interten kullanımı ve ihtiyacı her zaman bi hayli fazla olmakla birlikte İnternet paketimizin azalması yada bitmesi ile Bedava İnternet ve ek internet paketi ihtiyaçlarımız ve arayışlarımız bulunmaktadır. Bizler ücret ödeyerek internet almak yerine belkide çoğumuzun bilmediği bi hayli fazla Bedava İnternet Kazanma Yöntemi bulunmaktadır. Bu uygulamalardan ilk GSM operatörü Turkcell;

Bedava İnternet Veren Uygulamalar İle İnternet Kazanma

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GSM operatör şifrketi aracılığıyla hayata geçirilen Yaani arama motoru aracılığıyla üyelerine Bedava İnternet kazandırıyor.2017 yılı itibari ile üyelerine hizmet vermeye başlayan Yaani ile sizde Turkcell bedava internet kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Turkcell Yaani uygulamasını Google Play Store veya ios mağazalarından ücretsiz olarak mobil cihazınıza indirebildiğiniz uygulama aracılığıyla ve gündelik hayatta bi hayli fazla ihtiyaç duyabileceğimiz kusursuz bir arama motoru olmasının dışında Bedava İnternet Paketi sunuyor olması da bu arama motorunu kısa zaman zarfında insanlar aracılığıyla daha popüler ve daha tercih edilir hale getirdi diyebiliriz. Yapmanız gereken tek şey bu uygulamayı cep telefonlarınıza indirmek ve düzenli olarak kullanmak olacaktır. 1 Gb ila 2 Gb içinde değişiklik gösteren internet paketi armağansi ile birlikte beklentilerinize en iyi biçimde yanıt vereceğini düşünüyoruz.

Yaani arama motoru kullanıcıların onayına sunulmasından çok kısa süre içinde tercih edilerek milyonlarca insan aracılığıyla uygulama olarak cihazlarına indirdi, Henüz uygulamadan haberi olmayan ve Bedava İnternet sahibi olmak isteyen bireyler için şimdi tam zamanı Yaani uygulamasını indirmenizin ardından Hediye İnternet hattınıza otamatik olarak yüklenmesi yaşanacaktir.

Turkcell Hesabım Uygulaması

2020 ile kampanyalar hız kesmeden ve yenileri eklenerek sürdürmekte, Turkcell Hesabım uygulamasını mobil telefonunuza indirmeniz durumunda anında Bedava İnternet sahibi olabilir Ücretsiz İnternetin keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Hesabım uygulaması aracılığıyla fatura ayrıntılarını görüntüleme , fatura ödeme işlemleri ve birden çok hizmeti bu uygulama aracılığı ile ücretsiz bir biçimde çözümleyebilirsiniz. Bedava İnternet kazanmak için uygulamayı indirerek hemen başlayabilirsiniz.

Turkcel 4.5G Süper Paket Bedava İnternet

Turkcell aracılığıyla hazırlanan ve hazırladığı her kampanya ile abonelerine bedava internet dağıtan turkcell gsm şifrketinın bir diğer internet uygulaması ise 4.5G Süper Paket kampanyasıdır. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların 4.5 uyumlu telefon ile yine 4,5 uyumlu sim karta sahip olmanız gerekmektedir. 4,5 1GB Bedava İnternet kazanmak için şebeke kullanımınızın 3G üzerinden kullanılması gerekmektedir. Bu şartları karşılayan toplam da 50.000 kişi 1 GB Bedava İnternet Kazanmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un sadık aboneleri, bedava internet kampanyalarından yararlanmaya sürdürmekte. Bu operatör ile birlikte geçirdiğiniz zamanın 3 katı kadar GB kazanma fırsatı elde ediyorsunuz.

Türk Telekom bünyesinde 1 yıllık bir aboneliğiniz mevcut ise 3 GB, 2 yıllık bir aboneliğiniz mevcut ise 6 GB Bedava İnternet sahibi olabilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gereken fazla basit birkaç adım var,Telefonunuz mesaj bölümüne YILLAR yazarak 5555’e mesaj olarak iletmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemin ardından Türk Telekom bedava internet kazanan şanslı ve sadık müşterileri içinde ki yerinizi alın ve bedava internetin keyfini yaşayın.

Türk Telekom Prime’a Hoş Geldin Bedava İnternet

Türk telekom abonesi olmak bedava internet kazanma hususunda siz değerli okurlarımıza avantajlı yapmakla birlikte türk telekom prime tarifesine sahip olan kullanıcılar daha da çok avantajlıdır. Prime kullanıcıları birden çok indirim ve armağanler kazanmakla birlikte bedava internet sahibi de olmaktadır. Türk Telekom Prime hoşgeldin kampanyası ile tam 30 GB Bedava İnternet sahibi olmaktadır. Prime tarifesine geçen aboneler tarife geçişi sonrası sms olarak PRIME HEDIYE 30GB yazıp 5555’e SMS göndermelerinin ardından 3 ay geçerli tam 30GB Bedava İnternet kazanmaktadırlar.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Faturalarınızı e-fatura şeklinde almaya düşünür müsünüz? Bunun yanında hem bedava internet kazanacak hem de kağıt israfını önlemiş olacaksınız. 15 günlük bedava internet avantajı elde etmek için sizler de hemen şimdi EFATURA boşluk eposta adresi yazdıktan sonra 7000’e Sms atabilirsiniz.

Bu kısa mesaj için Vodafone operatörü sizlerden herhangi bir ücret talep etmiyor ve 15 gün boyunca kullanabileceğiniz bedava internet de hattınıza otomatik olarak hattınıza  tanımlıyor. Vodafone aboneleri için çok özel bir fırsat olduğunu düşünüyoruz ve Vodafone bedava internet bunun yanında kağıt hususunda doğaveya yardımcı olmuş olacaksınız. Gayet düşünceli bir hareket ve üstelik e-posta ile iletişimin de çok daha kolay ve sağlıklı olduğunu düşünüyoruz. 2019 ve 2020 senesinde 1Gb internet armağannizi bu biçimde alabiliyorsunuz.

Vodafone Bedava İnternet Hediye Çarkı

Vodafone gsm  şifrketi kullanan bireylerin aşağı yukarı tüm işlemlerini rahatlıkla ve bi hayli hızlı bir biçimde yapabildiği yanımda uygulaması vodafone şifrketinın tüm kampanyalarının da olduğu bir uygulama olup, bir birinden faklı armağanler ve bedava internet kazandırmaktadır. Bunlardan bir tanesi ise Vodafone armağan çarkı bedava internet uygulaması ve kampanyasıdır.

Vodafone armağan çarkı ile toplamda 1000 kişi 1 sene boyunca kullanabileceği 100 GB Bedava İnternet sahibi olmaktadır. 100 GB ücretsiz internet sahibi olmanız için her hafta hak kazandığınız armağan çarkını çevirmek olacaktır. Kampanya tüm ayrıntıları için Tıklayınız. Vodafone Hediye Çarkı 100 GB Bedava İnternet

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021 başlıklı yazımız ile alakalı düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu