İnternet

Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Bedava İnternet Kampanyaları 2021, mobil hatlar bölümünde Bedava İnternet Kampanyaları 2021 ile alakalı bilgi vermek istedik.. Yazımızın detayında Bedava İnternet Kampanyaları 2021 başlığımızın ayrıntıları bulunmaktadır..

Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Bedava İnternet Kampanyaları 2021 senesinde da tüm operatörler için sürdürmekte. Daha önce siz değerli okurlarımıza bedava SMS kampanyaları ile alakalı çok geniş detaylar vermiş ve daha ardından ise bedava dakika kampanyalarını sunmuştuk.

Bu paylaşımımızda ise 2021 bedava internet kampanyaları ile alakalı geniş bir yazı kaleme almak istedik. Çünkü bedava internet yapma yolları gün geçtikçe daha fazla kampanyaya ev sahipliği yapıyor ve operatörler hemen hemen günlü kampanyaları sunmaya sürdürmekte. Biz de bunları anlık olarak takip ederek siz değerli okurlarımıza ulaştırmaya çalışacağız. Dilerseniz gelin bu kampanyalara operatör bazında bakalım!

Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Turkcell bedava internet kampanyaları 2021 için de yapılmaya sürdürmekte. Turkcell genelde uygulamaları üzerinde bedava internet veren operatör konumunda. Turkcell’in üyelerine sunduğu bu kampanyaları geniş bir çerçevede ardındanki başlıklarımızda zaten sizlerle sunacağız fakat bunları siz değerli okurlarımıza şu biçimde aktarmak istedik.

Turkcell Yaani Arama Motoru Kullanarak Hediye İnternet Kazanma 

Turkcell kullanıcıları için bedava internet kazanmak için birden çok kampanya bulunmaktadır bunlardan bir tanesi ise yani arama motoru ile aylık yani 1 GB Bedava internet kampanyasıdır. Bedava internet sahibi olmak isteyen kullanıcılar telefonlarına yani uygulamasını indirerek her ay 1GB Bedava İnternet kazanmaktadırlar. Verilen bu ücretsiz internet kullanıcı yani uygulamasını kullandığı süre boyunca her ay yenilenerek 1 GB İnternet armağansi hatlarına otomatik olarak yüklenmektedir. İlginize Çekebilecek Bedava İnternet Kampanyaları yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması Salla Kazan Hediye İnternet

Bedava İnternet Kampanyaları 2021 Turkcell gsm şirketinin en popüler uygulaması salla kazan ile kullanıcılar bedava internet kazanarak hiç internetsiz kalmıyor. Salla kazan ile maksimum 10GB ücretsiz internet sahibi olabilmekle birlikte kazanacağınız armağan internet haklarınız Dijital uygulaması salla kazan ile her hafta yenilenmekte ve kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Salla kazan ve dijital bedava internet kampanyası için link üzerinden geniş bir şekilde bilgiye varabilirsiniz.

Turkcell Bip Yıldızları Hediye İnternet Kazanma 

Bip uygulaması ile internet kazanmak kolay bir şekilde Turkcell hemen hemen her uygulaması ile her kampanyası ile abonelere bedava internet kazanmaktadır. Bu kampanyalardan birisi ise Bip yıldızları bedava internet kampanyasıdır.

Bip uygulaması içinde bulunan BİP YILDIZLARI kanalı aracığı ile attığınız mesajlar neticesinde bedava internet sahibi olabilmektesiniz. Hem sevdikleriniz ile mesajlaşarak hem de ücretsiz internet sahibi oluyorsunuz. Bip Yıldızları aracılığı ile 1 GB armağan internet yada 2 GB armağan internet kazanma şansınız olmaktadır. Yani bip yıldızları uygulaması ile haftalık ne kadar çok mesaj gönderirseniz kazanacağınız bedava internet miktarı ona göre artmaktadır. Bip Bedava internet Kampanyaları yazımızı inceleyebilir daha kapsamlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı ile Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell gsm şifrketi üzerinde bireysel faturalı hat aboneleri aylık ödedikleri fatura bedelleri otomatik talimatı vererek gerçekleştirmelerinin ardından turkcell şifrketi aracılığıyla bu abonelere tam 5 GB Bedava İnternet armağan etmektedir. Siz de 5 gb armağan internet sahibi olmak istiyor iseniz otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediye İnternet Kazanma

Turkcell’i gençler hep şanslı turkcell abonesi olan genç aboneler firma aracılığıyla sürekli olarak ücretsiz internet , dakika yada sms gibi kampanyalar ile desteklemekte ve turkcelli gnç abonelerinin hep yanında olmaktadır. Bu anlamda genç abonelerin hem eylenebileceği hem de bedava internet kazanabileceği Turkcell GNÇ Çatlat uygulaması ile hemen armağan internet kazanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediye İnternet kampanyasından yararlanabilmek için ilk kez telefonunuza GNÇ uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulama giriş yapmanızın ardından ÇATLAT butonuna tıklamalı ve karşınıza çıkacak 2 adet yumurtayı kırarak armağannizi alabilirsiniz. Çatlat armağanniz her hafta yenilenmekte olup, her hafta bedava internet kazanma şansınız olmaktadır.

Turkcell Hediye Havuzu Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell abonesi olan kullanıcılar için anın da internet gereksinimlerini karşılayabilmeleri için bir diğer bedava internet uygulaması ise Turkcell Hediye Havuzu Hediye İnternet kampanyasıdır. Bu kampanya ile 1GB bedava interneti anında kazabileceğiniz gibi haftalık olarak da 5 GB internet armağansi kazanma olanağınız da bulunmaktadır.

Turkcell armağan havuzu ile 1GB bedava internet kazanabilmek için için telefonunuza Dijital Operatör uygulaması olmalı yada indirmeniz gerekmektedir. Uygulamaya giriş yapıp Hediye Havuzu bölümüne girmelerinin ardından 1GB Bedava İnternet hatlarına hemen yüklenecektir.

Turkcell Web 1 GB Aylık Bedava İnternet Kampanyası

Bedava İnternet Kampanyaları 2021 1GB Bedava internet kazanabileceğiniz bu kampanya turkcell abonesi olup, ve belitmiş olduğumuz turkcell paketlerinden bir tanesini kullanıyor olmanız gerekmektedir. Belirtmiş olduğumuz tarifelerden bir tanesine sahip ve faturasız turkcell aboneleri bir ay geçerli olmak üzere 1 GB Bedava İnternet sahibi olabilmektedir.

Turkcell Web 1 GB Aylık Bedava İnternet Kazandıran Paketler

 • Uçuran 4GB Paketi
 • Uçuran 6GB Paketi
 • Uçuran 8GB Paketi
 • Uçuran 4GB Paketi Plus
 • Uçuran 6GB Paketi Plus
 • Uçuran 8GB Paketi Plus
 • Uçuran 10GB Paketi Plus

Yukarıda belirmiş olduğumuz tarifelerden bir tanesini kullanan faturasız aboneler anında 1 GB Bedava internet kazanmaktadır.

Turkcell Şansa Reklam Tıkla Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell şifrketinın sunmuş olduğu bu kampanya ile bedava internet kazanabilirsiniz. İzle kazan yada tıkla kazan mantığının işlediği bir kampanya olan şansa tıkla reklamı kampanyası ile kullanıcılar 1GB Bedava internet ve 2GB Bedava internet kazanabilmektedirler.

Şansa Tıkla Reklamı Kampanyası vakit geçirdiğiniz yada gezindiğiniz internet siteleri aracılığı ile karşınıza çıkabilecek reklamlar aracılığı ile kullanıcılara sunulmaktadır. Karşınıza çıkan şansa tıkla reklamı ile 6 emocan çıkmakta ve bunlardan bir tanesinin seçilmesi istenmektedir. Böylelikle siz değerli okurlarımıza bedava internet kazandırma amaçlanmış olup, bu hakkınızı haftada bir kullanabilmektedir. Şansa Tıkla Kampanyası Açıklamaları için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi turkcell her uygulaması ile kullanıcılara ücretsiz internet kazandırmaktadır. Bunlardan bir tanesi ise Turkcell Dergilik uygulamasıdır. Son 1 yıl süre zarfında dergilik uygulamasını kullanmayan ve telefonlarına dergilik uygulamasını indiren tüm turkcell aboneleri bir hafta geçerli olmak üzere 1GB Bedava İnternet sahibi olmaktadır.

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet 2021 kampanyaları içinde bulunan bir diğer kampanya ise turkcell aracılığıyla yeni müşteri kazanmaya yönelik hazırlanmış olup, faturalı hat abonelerini kapsamaktadır. Bu anlam da 12 ay taahhüt yapan turkcell aboneleri tam 30 GB Bedava İnternet kazanmaktadır. Kazanılan Ücretsiz İnternet Hatlarına otomatik olarak yüklenmektedir.

Turkcell Goller Cepte 500 MB Bedava İnternet

Turkcell fanatiklerin da yanın da olmakta olup, goller cepte ile takım fanatiklerina 500 MB Bedava internet dağıtmaktadır. Tutmuş olduğunuz takıma özel hazırlanmış goller cepte uygulamasını telefonuna indiren turkcell kullanıcıları anın da 500MB İnternet armağansi kazanmakta olup, bunun bunun yanında takımlarının atmış olduğu her gol için de armağan internet kazanmaktadırlar.

Goller Cepte Uygulamaları;

 • GollerCepte 1903
 • GollerCepte 1905
 • GollerCepte 1907
 • GollerCepte 1967

Yukarıda belirtmiş olduğumuz uygulamaları iPhone AppStore ve GooglePlay Store’dan telefonunuza indirerek hemen bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu kampanyalardan bazıları Turkcell uygulamalarını tercih ederek elde edebileceğiniz kampanyalar iken bir kısmı ise servisleri ve teklifleri değerlendirerek elde edebileceğiniz kampanyalardır. Bundan dolayı diğer yazılarımızı test edebilir yahut alakalı kampanya ile alakalı isteklerinizi belirtebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Vodafone bedava internet kampanyaları ile harika armağanler vermeye sürdürmekte. 500 MB internetten tutun da 10 GB’a kadar dahi harika armağan paketlerini hattınıza tanımlayabileceğiniz ücretsiz seçenekler yer alıyor. Vodafone bedava internet yapma şansınızı bu biçimde kullanabilir ve yükleme yapmaya gerek kalmadan dilediğiniz faturalı ve faturasız hattınıza yükleme uygulayabilirsiniz. Yükleme yapmak istediğiniz hattın tarifelerini değiştirerek de bedava Vodafone armağan internet kazanma uygulayabilirsiniz.

Ücretsiz Vodafone armağan internet kazanma yolları için en doğru seçenekleri siz değerli okurlarımıza paylaşmak istedik. En kısa bir sürede siz de bu çılgın tekliflerden yararlanarak siz değerli okurlarımız için harika seçimler yapabilir ve hiçbir yükleme bedeli ödemeden hattınıza bu armağanleri tanımlayabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyaları 2021 Hediye internet yüklemesi yapabilmek için akıllı cihaza sahip olmanıza da gerek yok dilediğiniz telefonunuzda da kısa mesaj servislerini tercih ederek aşağıda sizlerle paylaşımı yaptığımız armağanleri kazanabilirsiniz. Bunun yanında bazı armağanleri kazanmak için uygulamaları kullanmanız gerekirken bazıları için kısa mesaj servisleri ve diğerleri için de teklifleri değerlendirerek Vodafone bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Bedava İnternet

Bedava İnternet Kampanyaları 2021 Vodafone aracılığıyla kullanıcıların hizmetine sunulan hem keyifli hem de bedava internet kazandıran uygulaması vodafone seviyorum interneti testi ile aboneler tam 3GB Bedava internet kazanabilmektedirler.

Vodafone resmi web sitesi üzerinden katılabileceğiniz ce bi hayli keyifli bir biçimde size verilen soruları yanıtlayarak ilerleyebileceğiniz bu uygulama sayesin de soruların tamamını yanıtlayarak son aşamaya gelen aboneler anında 3GB Bedava internet kazanmaktadırlar. Vodafone seviyorum testi geniş bir şekilde yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanma

Bedava İnternet Kampanyaları 2021 Vodafone yanımda uygulaması ile birden fazla bedava internet kazanabileceğiniz kampanya ve uygulama bulunmaktadır. Yanımda uygulaması kullanıcıların hem tüm abonelik işlemlerini yapabileceği gibi yine uygulama üzerinde yapılan kampanyalar ile 1GB, 3GB , 5GB, 15GB , 20GB, 30GB bedava internet kazandıran kampanyalar da bulunmaktadır. Vodafone yanımda uygulaması ile yine bedava internet kazanabileceğiniz kampanyalara yazımız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Vodafone e-Faturaya Geç Hediye İnternet Kazan

Tüm gsm şirketlerinin de yapmış olduğu e-fatura kampanyası vodafone şifrketi aracılığıyla da yapılmaktadır. Kapıt israfının önüne geçmek isteyen vodafone bu bağlamda aylık alınan faturalarını E-Fatura olarak gönderilmesini kabul etmeleri veya talep etmelerinin ardından 1GB Bedava İnternet kazanma şansını elde etmektedirler.

Bedava internet sahibi olabilmek ve e-fatura sistemine dahil olmak için telefonunuzun mesaj bölümü üzerinden EFATURA boşluk EMAİL adreslerinin yazılmasının ardından 7000‘e ücretsiz sms göndermeleri gerekmektedir. Bu işlem ardından hattınıza 1GB Bedava İnternet anında tanımlanacaktır.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 8 GB Bedava İnternet 

Bedava İnternet Kampanyaları 2021 Yanımda uygulaması aracılığı ile bedava internet kazanabileceğiniz bir diğer kampanya ise Arkadaşını davet et kampanyasıdır. Yanımda uygulaması içinde bulunan arkadaşını davet et linkini kopyalayarak arkadaşını davet eden vodafone abonesi paylaşılan link üzerinden uygulamayı telefonuna indirmesi durumunda her ay 3 GB olmak üzere toplamda 9 GB Bedava İnternet kazanabilmektedir. Aynı zaman da paylaşımı yaptığınız link üzerinden vodafone abonesi olan arkadaşınız ile 15GB Bedava internet sahibi olursunuz. 15GB Bana 15GB Arkadaşıma Bedava internet kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Kazanma Paketi

Vodafone faturalı hat abonelerine gerçekleştirdiği kampanyalar dışında faturasız kullanıcılar için de bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Bu kampanyalardan bir tanesi ise TL yükle bedava internet kazan kampanyasıdır. Vodafone faturasız hat kullanıcıları ayda bir sefer yararlanabileceği ve TL yüklemesi yapmasının ardından 2GB Bedava İnternet sahibi olmaktadır.

Vodafone Bedava Çark Hediyesi

Vodafone abonelerini internetsiz bırakmayan armağan çarkı uygulaması ile aboneler çeşitli armağan ve indirimlerin bunun yanında 2GB,4GB VE 20GB bedava internete kadar armağanler kazanmaktadır. Her hafta geliştirilen armağan çarkı ile kullanıcılar çark ile ücretsiz internet kazanmaya sürdürmektedir. En güncel kampanyalardan birisi olan Hediye Çarkı 100 GB Bedava İnternet Kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone 500 MB Hediye İnternet 

500 MG Bedava internet kazanmak kolay bir şekilde yapmanız gereken tek şey telefonunuzun mesaj bölümü üzerinden NET 500MB yazarak 3636’ya sms atmanızın ardından hattınıza 500MB bedava internet otomatik olarak yüklenecektir.

Vodafone 4.5 G Abonesi Olanlara 2 GB Hediye 

Vodafone şifrketi aracılığıyla bedava internet kazandıran yöntemlerden bir diğeri olan ise 4.5G Bedava internet kampanyasıdır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar mevcut kullandıkları hatlarını 4.5G uyumlu hale getirmeleri gerekmektedir. 4.5G Bedava internet kampanyası ile kazanabileceğiniz internet armağanleri aşağıdaki gibidir.

 • Hattınızı 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirmek 5GB Bedava İnternet Kazandırır.
 • Hattınızı 4.5G uyumlu olarak ilk abonelik açanlar 1GB Bedava İnternet kazanır.
 • Bedava internet kazanmak için “4.5G” yazıp”4545″ e SMS göndermeleri gerekmektedir.

Vodafone Yükle Harca Kazan Kampanyası İle İnternet Kazan

Vodafone faturasız hat aboneleri için yararlanabileceği bir başka bedava internet kampanyası ise Vodafone Yükle Harca Kazan Kampanyasıdır. Buna göre hatlarına TL yüklemesi yapan aboneler yükleme işleminden sonra telefonların mesaj bölümünden BANANEVAR yazarak 4555’e sms göndermeleri ardından sizin için tanımlanan armağanleri görebilir hemen armağannizi kullanabilirsiniz. Vodafone bedava internet 2021 güncel kampanyaları için yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Türk Telekom faturalı hat bedava internet kampanyaları 2021 senesinde da tüm hızı ile devam ederken son haftalarda Türk Telekom faturasız hat bedava internet kampanyaları adına da bir hayli fazla kampanya hayata geçmiş durumda. Bunları siz değerli okurlarımıza aşağıda açıklayacağız ve gerçekten de ne kadar çok kampanya olduğunu siz kendiniz göreceksiniz.

Bedava Türk Telekom internet kampanyaları için başvurunuzu hemen yaparak siz de ilginizi çekecek müthiş seçenekleri görebilir ve size hitap edene başvurabilirsiniz. Bazıları için hiçbir ücret ödemeniz gerekmez fakat bazıları için tekliflere vereceğiniz cevaba göre hattınızdan kesinti olabilir. SMS ücreti kesintisi ile birlikte hattınıza tanımlanmasını istediğiniz armağan karşılığında belirli bir paket ücreti de ödeyebilirsiniz.

Türk Telekom Media Markt Faturasız Şampiyon Tarife Bedava İnternet Kampanyası

Bedava İnternet Kampanyaları 2021 Türk telekom Şampiyon paketlerinden birinden yeni hat alan yada numarasını şampiyon pakete taşıyan yeni aboneler 12 ay taahhüt vermeleri durumunda her ay Bedava 3000 Dakika ve 3000 MB Bedava internet sahibi olabilmektedir. Sizde Media Markt Faturasız Şampiyon Tarifelerden birine geçiş yapın internet kazanmaya başlayın.             

Türk Telekom Bedava Tivibu Go Süper Paketi Kampanyası 

Türk telekom tivibu kampanyası ile hem indirim kazanın hem de bedava tivibu go süper paket sahibi olun, Tivibu Uydu Süper Paket abonesi olup, 24 ay kalma söz veren aboneler ücretsiz Tivibu Go Süper Paket sahibi olmakla birlikte Uydu Süper Pakete aylık 23,90 TL ile sahip olmaktadır.             

Türk Telekom 5 TL Bizden Hediye Kampanyası

Türk telekom faturasız hat sahibi yada faturasız hat sahibi olmak isteyen abonelerin yararlanabileceği 5TL Hediye kazanmaktadır. Bu doğrultu da Türk telekom benzersiz portföy paketini alan abonelere 6 ay boyunca 5TL Hediye Bonus vermektedir. Kampanya kapsamı içinde portföy paket sahibi aboneler aylık 20 TL ve üzeri yüklemelerinde 5TL Bonus armağan kazanmaktadır.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk telekom aboneleri tam bir ay boyunca tam 30 GB Bedava İnternet sahibi oluyor. 4.5G 30GB Bedava İnternet kampanyası mevcut hattını 4.5G uyumlu hat ile değiştiren aboneler için geçerli olmaktadır. Hatlarını 4.5G uyumlu olarak değiştiren kullanıcılar yapılan işlem ardından mesaj olarak 4.5G boşluk 30GB yazarak 5555’e sms olarak göndermelerinin ardından 1 ay geçerli 30 GB ücretsiz internet hatlarına otomatik olarak tanımlanacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Ücretsiz İnternet Kampanyası

Bedava İnternet Kampanyaları 2021 Türk telekom aboneleri aracılığıyla en fazla kullanılan ve bedava internet hususunda kullanıcılar aracılığıyla en fazla ziyaret edilen sil süpür bedava internet kampanyası ile aboneler her hafta armağan internet kazanmaktadır.

Sil süpür uygulamasını telefonuna indiren türk telekom aboneleri her hafta geliştirilen sil süpür ile bedava internet sahibi olmaktadır. Sizde hemen sil süpür uygulamasını indirerek her perşembe geliştirilen sil süpür hakkınızı kullanın ve bedava internet kazanmaya devam edin. Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyaları yazımızı inceleyebilirsiniz.

 Türk Telekom Selfy Efsane Bedava İnternet Kampanyası

Türk telekom genç aboneleri için hazırlamış olduğu selfy bedava internet kampanyası ile 1GB Bedava İnternet kazanıyor. Türk telekom selfy aboneleri genç  kullanıcılar hatlarına her 30TL ve üstü yüklemeler de 1GB Bedava İnternet sahibi olmaktadırlar.

Bedava İnternet Kampanyaları 2021 Türk telekom aracılığıyla verilen ücretsiz internet sahibi olabilmek için hatlarına yükleme yapmalarının ardından  telefonlarının mesaj bölümünden  DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545‘e ücretsiz olarak sms göndermelerinin ardından 1GB armağan internet hatlarına otomatik olarak yüklenecektir. Ayrıca selfy genç aboneleri selfycard üyeliklerini yapıp uygulamayı mobil cihazlarına indirmelerinin ardından anın da 5GB Bedava İnternet sahibi olmaktadırlar.

 Türk Telekom Milli Eğitim Bakanlığı EBA 8GB Bedava İnternet Kampanyası

Bedava İnternet Kampanyaları 2021 Türk telekom aracılığıyla geliştirilen hem faturalı hem de faturasız hat kullanan bireylerin yararlanabileceği bu kampanya ile 8GB Eba Bedava İnternet sahibi olmaktadır. Kullanıcıları verilen 8GB ücretsiz internet bireylerin eba.gov.tr eba.gov.tr  ve EBO mobil uygulaması üzerinden kullanımı için verilmekte olup, bu uygulamalar dışından kullanıcılar harcamaları mevcut paket kotalarından düşmektedir.

 • Faturalı türk telekom aboneleri eba 8GB bedava internet için kalan EBA internet bakiyeleri için KALAN yazıp 5555‘e sms göndermeleri gerekmektedir.
 • Faturasız türk telekom aboneleri eba 8GB bedava internet için kalan EBA internet bakiyeleri için KALAN EBA yazıp 5555‘e sms göndermeleri gerekmektedir.
Türk Telekom ArayanıBil Plus Bedava İnternet Kampanyası

Türk telekom arayanı bil servisi ile aboneler 1GB Bedava İnternet kazanmaktadır. Türk telekom aracılığıyla sunulan arayanı bil servis hizmeti kullanıcılara ücretli sunulmakta olup, 1 aylık servis aboneliği yapan kullanıcılar haftalık 1GB Bedava İnternet , 6 aylık abonelik yaptıran aboneler ise aylık 1GB Bedava internet sahibi olmaktadır.

Türk Telekom GSMobile NTVSpor Bedava Maç Bileti Kampanyası

Bedava İnternet Kampanyaları 2021 Türk telekom fanatikleri da unutmayarak yapmış olduğu kampanya ile NTVSpor servisi GSMobile türk telekom abonelerine 1 ay ücretsiz sağlamakta olup, aynı zaman da bedava derbi maç bilet kazandırmaktadır. Dileyen türk telekom aboneleri yalnızca sms ile abonelik yapabilecekleri gibi aynı biçimde yine sms ile abonelik iptali yapabilmektedirler. Ücretsiz NTVSpor aboneliği için sms olarak SPORGS yazip 3095’e  mesaj göndermeleri, servis iptali için ise IPTAL SPOR yazıp 3095’e  mesaj göndermeleri gerekmektedir. Servis abonelik ücreti aylık 3TL’dir.

Türk Telekom Bedava Go Sinema Paketi ve Bedava Muud Premium Üyelik Kampanyaları

Bedava İnternet Kampanyaları 2021 Türk telekom ev interneti kullanan aboneler için hazırlamış olduğu bu kampanya ile abonelere 24 ay boyunca bedava Tivibu Go Sinema Paketi  ile bedava Muud Premium Üyelik armağan etmektedir. Kampanyadan yararlanmak için Mobil Wifi Modemli 20GB paketi kapsamı içinden 24 ay taahhütlü aboneliklerin olması gerekmekte olup, aşağıda kampanya ayrıntıları siz değerli okurlarımız için paylaşılmıştır.

Bedava Go Sinema Paketi ve Bedava Muud Premium Üyelik Açıklamaları;

 • Bedava Tivibu Go Sinema paketine sahip olmak için mesaj olarak TIVIBUWIFI yazıp 5555’e sms gönderen aboneler 24 ay ücretsiz Tivibu Go Sinema paketine sahip oluyor.
 • Bedava Muud Premium Üyelik paketine sahip olmak isteyen kullanıcılar mesaj olarak MUZIKWIFI yazarak 5555’e sms göndererek 24 ay ücretsiz Muud Premium Üyelik paketine sahip oluyor.
 • Mobil Wifi Modemli 20GB 24 Ay Taahhütlü paketini sahip olmak
 • Mobil Wifi Modemli 20GB 24 Ay Taahhütlü paketi için 24 ay kalma sözü vermiş olmak
 • TIVIBUWIFI yazıp 5555’e SMS atmak,
 • SMS ile gelen kampanya kodunu 444 5 375 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kodun iletilmesi ve aktif edilmesi gerekmektedir.

 Türk Telekom TivibuGo Bedava Hediye Kampanyası

Bedava İnternet Kampanyaları 2021 Hem faturalı hem faturasız hat kullanan bireylerin kullanabileceğin bedava internet kampanyası olan tivibugo bedava internet kampanyası ile 1GB, 3GB ve sınırsız data armağansi kazanmaktadır. Kampanya kapsamı içinde Tivibu Go Aile Paketi, Tivibu Go Sinema Paketi yahut Tivibu Go Süper tarifelerinden birine sahip olan aboneler yararlanabilmektedir.

Kampanveyahilin de kazanabilecek armağanler;

 • Tivibu Go Aile Paketi ile 1 GB Bedava İnternet
 • Tivibu Go Sinema Paketi 3GB Bedava İnternet
 • Tivibu Go Süper Paketi Bedava Sınırsız Data

Kazandığınız armağanleri alabilmeniz için tarafınıza sms olarak gelen ve 12 haneli olan armağan kodunuzu telefonunuzun mesaj bölümü üzerinden misal olarak verdiğimiz biçimde sms olarak göndermeniz gerekmektedir. TIVIBUGO XXXXXXXXXXXX yazıp 5555’e sms gönderin.

 Türk Telekom Faturasız Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Türk telekom deneme bedava internet kampanyası ile türk telekom selfy abonesi olan genç kullanıcılar gece 00:00 ile 06:00 arası bedava internet kazanıyor. Selfy gece bedava internet kapsamı içinde Gel Dene 1GB, Gel Dene 3GB, Gel Dene 5GB, Bol ve Hızlı 3GB, Bol ve Hızlı 5GB, Bol ve Hızlı 7GB, Süper 500 4GB, Süper 750 2GB, Yeni Yıl 2GB, Yeni Yıl 4GB, Yeni Yıl 6GB, Yeni Yıl 8GB, Yeni Yıl 10GB, Fırsat 8GB sahip olan türk telekom aboneleri kampanyadan yararlanabilmekte olup, selfy faturalı hat kullanıcıları kampanya ya katılabilmektedir.

Türk telekom müşteri hizmetleri aracılığı ile kampanya veyahil olabilir veya Selfy abonesi olan boneler sms olarak GECENET yazıp 4545‘e sms göndermeleri yeterli olmakta olup, self abonesi olmayan aboneler ise GECENET TCKN yazıp 4545‘e sms göndererek kayıt işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Türk Telekom Faturasız Hoş Geldin Bedava İnternet Kampanyası

Bedava İnternet Kampanyaları 2021 Türk telekom abonesi olan hep kazanıyor. Bedava internet hususunda bi hayli cömert olan türk telekom yeni müşteriler kazanmak için de sürekli olarak kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan bir tanesi ise türk telekom şifrketinın yeni gelen müşterileri için Hoş Geldin Bedava İnternet Kampanyasıdır.

Türk telekom şifrketina hattını taşıyan veya yeni abonelik yapan üyelerine Bedava 750 Dakika, Bedava 750 Sms, 25GB Bedava İnternet kazanmaktadır.

Sizde türk telekom 25GB Bedava İnternet kazanmak için türk telekom abonesi olarak kazanmaya başlayın.

Hediye Sosyal Medya Bedava İnternet Kampanyası

Bedava İnternet Kampanyaları 2021 Türk telekom sosyal platform bedava internet kampanyası ile tüm sosyal platform gezintilerinizi ücretsiz bir biçimde yapabilmektesiniz. Türk telekom kadın müşterileri için hazırlamış olduğu bu kampanya ile 1GB Whatsap, 1GB Facebook,1GB Twitter platformlarında kullanabilecekleri 2GB Bedava internet sahibi olmaktadır. Sosyal Medya Bedava İnternet sahibi olabilmek için telefonunuzun mesaj bölümü üzerinden SOSYAL PAKET yazarak 5555‘e sms göndermeleri yeterli olmaktadır.

Bimcell Hediye İnternet Kampanyaları
 • Bimcell Deneme İnternet Kampanyası
 • Bimcell Bonus 6 GB Bedava İnternet
 • Bimcell Yeni Hat Kampanyası
 • Bimcell 4.5 G cepten Bedava İnternet 30 GB
 • Bimcell 25 TL Yükle 1 GB İnternet Kazan Kampanyası
 • Bimcell Bedava 5 GB İnternet
 • Bimcell 10 Kasım Hediye İnternet Kampanyası
 • Bimcell EBA 8 GB Bedava İnternet Kazanma

Yukarıdaki kampanyalardan da hemen yararlanabilir ve hattınıza çılgın internet armağanleri kazandırabilirsiniz. Bimcell armağan internet kampanyaları da geldikçe buraya eklemeye devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu