Mobil Hatlar

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?, mobil hatlar bölümümüzde Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? ile alakalı kampanyaları paylaştık. Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?nin detayları yazımızda..

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

İnternetin yeterli olmadığı zamanlarda bedava internet hilesi yapmak için gene olarak saten GSM operatörleri, hazırladığı çeşitli kampanya ve avantajlı paketlerle müşterilerini tatmin etmeyi amaçlar; sahip oldukları mobil uygulamalar yahut SMS kanalları üzerinden yapılan kampanyalar müşterileri ile buluştururlar. Lakin bedava internet için kampanyalar ve avantajlı paketlerde kullanım hakkı söz konudur. Standart olarak tespit edilen kullanım ile ilgilin daha fazla kullanım elde edebilme imkânı bedava internet hilesi olarak adlandırılır. 

Bedava internet hilesi yapabilmek için bazı programlar kullanabileceğiniz gibi, operatörlerin daha sık armağan internet dağıttığı gün ve saatleri de takip edebilirsiniz. Mobil uygulamaları üzerinden düzenledikleri kampanya ile her hafta bol bol internet dağıtan operatörler, Çarşamba günlerinde daha sık armağan internet dağıtır. Haftalık kampanyalardan internet kazanmak için Çarşamba gününü bekleyebilirsiniz.

Telefonlar üzerinden internet kullanabilmeniz maksadıyla yapacağınız ilk şey, kullanmış olduğunuz operatörün internet paketlerinden birinden yararlanmalısınız. İnternet paketi almazsanız ve kullandığınız internet normal veri kullanımı şeklinde sayılacağından dolayı, hattınızdaki TL’ler çok kısa bir süre içinde bitebilir. Tam burada tüm operatörler için yani Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom bedava internete girme hilesi ve taktiklerini sizlerle paylaşıcağız.

Bedava İnternet Veren Ürünler: Cips, Kola ve İçecekler

Bedava internet veren ürünler ile Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tüm kullanıcılar 1 GB yada 250 MB internet armağan kazanıyor. Gsm Operatör abonelerinin bu kampanveyahil olabilmesi için, içecek şifrketi olan Coca Cola ürününün açma halkası bölümünde bulunan kodu Coca Cola sitesine girerek 1 GB veya 250 MB bedava internet kazanma şansı yakalanıyor. 

Ayrıca; daha daha ve şanslı çark gibi uygulamların bedava internet kampanyaları olan Nescafe, dondurma, cipslerden ve coca cola içecek ürünlerinde sınırsız sayıda armağan internet kodları mevcuttur.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2021 Nasıl Yapılır?

İnternetin yetmediği durumlarda Turkcell abonelerin ekstra paketler yapmaları gerekir. Ek olarak yapılacak olan internet paketleri gerçekten bütçe anlamında sizi sarsabileceğinden dolayı, bedava internet teknikleri keşfetmeli ve hattınıza internet tanımlamalısınız. Turkcell bedava internet hilesi, Dijital Operatörüm uygulamasında bulunan “Salla Kazan” kampanyası ile yapılır. Turkcell bedava internet hilesi için ilk olarak Dijital Operatör uygulamasını indirin ve Turkcell tanımlı hattınız ile giriş yapın. Ardından şu adımları izleyerek Turkcell bedava internet hilesi kazanma ihtimalinizi artırın:

 • Dijital Operatör uygulamasını açın ve Salla Kazan kampanyasına ilerleyin.
 • “Şimdi Kazan” butonuna tıklatıp ortalama 20 saniye bilave edin.
 • Bekledikten sonra telefonunuzu sallayın ve armağan internetinizi alın.
 • Salla Kazan aracılığıyla, kolay bir şekilde bir biçimde dakika, internet ve sms armağanleri kazanabilirsiniz.
 • Salla Kazan hususunda bilmeniz gereken bir takım incelikler bulunmaktadır.
 • Bu ilk olarakrden bir tanesi, 5 GB nasıl kazanılır noktasında olmalıdır.
 • Uygulamayı açtıktan sonra 15-20 saniye bilave edin
 • Sonra çok bi hayli hızlı olmıcak biçimde salla kazan yaparsanız şansınız daha yüksek olucaktır.

Salla kazan haklarını kullanmayan tanıdıklarınızın hakkını siz tercih ederek kendisinden wifi paylaşımı yaparak internete girebilirsiniz. Banka üzerinden tl yüklemelerinizde extra salla kazan hakkı kazanırsınız ve armağan 1gb internet fırsatını alabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Hilelerini Gör

Turkcell Sürpriz Nokta Taktikleri

Turkcell sürpriz noktalar 2021 kampanyası ile bedava internet taktiğine dahil olmak için, Turkcell kullanan bireylerin BİP uygulamasını indirmeleri gereklidir. Bip uygulaması aşağı indirilerek keşfet bölümüne tıklanılması ve “Sürpriz Nokta” kanalına ulaşarak takip etmeleri gerekmektedir.

 • Bip kanalına girerek ekrana gelen oyna butonuna tıklanılması yeterli olacaktır.
 • Ekrana gelecek olan en yakın harita noktası üzerinden armağan kutuları belirecektir.
 • Şayet harita gözükmüyor ise, GPS açık olmayabilir.
 • Konum servisi aktifleştirildikten sonra uygulamaya tekrar giriş yapılır.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2021

Vodafone bedava internet hilesi ile armağan internet alabileceğiniz tek yer, Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan “Bana Ne Var?” kampanyasıdır. Bana Ne Var kampanyası ile armağan dakika ve SMS kazanabilirsiniz fakat, daha çok internet armağansi kazanabilmek için:

 • Çarkı her zaman çevirdiğiniz yönünden tersine çevirmeniz gerekiyor.
 • Çarkı tersine çevirdikten sonra çarkın durmasını bilave edin ve armağan internetin sahibi olun.
 • Vodafone’un üyelerine yapmış olduğu çarkı çevir uygulaması aracılığıyla artık dakika ve SMS’ten farklı olarak kolay bir şekilde bir biçimde internet kazanabilirsiniz.

2. Yöntem olarak; Vodafone evde interneti kullananlar için geçerli olan ama mobil abonelerde arada bir geçerli olduğu söylenen ayda 4 defa günlük 4 GB bedava internet kullanabilirsiniz. Evde internet için kayıt yaptırdınız yahut kendi numaranızdan GUNLUK 4GB yazıp 7000‘e sms gönderiniz.

Vodafone Bedava İnternet Hilelerine Git

Vodafone 500 MB Bedava İnternet

Vodafone üyelerinin aniden biten internet kullanım hakları için kurtarıcı bir çözüm bulmuş ”Vodafone Yedek 500 MB” ile acil durumlarda kullanabileceğiniz bedava internet sizin için saklanıyor. 12 ayda 3 defa kullanım hakkı olan Vodafone yedek internet aracılığıyla internetten kolay kolay kopmayacaksınız. Bu internet tamamen ücretsiz ve kullanıcı dostu bir alternatif. Kullanımı bi hayli kolay YEDEK MB yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca YEDEK DK yazın 7000’e gönderin Vodafone bedava dakika kazanırsınız.

Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2021

Türk Telekom bedava internet hilesi, Online İşlemler uygulamasını kullanan Türk Telekom üyelerinin yararlanabileceği bir hiledir. Eğer Online İşlemler uygulamasını kullanmıyorsanız, cihazınıza uygun online mağazadan hemen uygulamayı indirebilir ve Türk Telekom bedava internet hilesi için giriş uygulayabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken;

 • Online İşlemler uygulamasındaki “Sil Süpür” kampanyasına gitmektir.
 • Karşınıza çıkan ekrandaki tuşa basmadan önce ortalama 1 dakika beklemeniz gerekir.
 • Süre dolduktan sonra tuşa basarak armağan 2 GB internet kazanabilirsiniz.

Ayrıca, Online İşlemler mobil uygulaması üzerinden 30₺ ve üzeri bakiye yüklemesi yapan Türk Telekom kullanıcıları, 7 gün boyunca geçerli 1 GB armağan internetin de sahibi olabilirler. En son olarak geceleri bedava internet kullanmak isteyenler gecenet yazarak 4545‘e kısa sms yollayarak farkı Türk Telekom bedava internet kazanır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilelerine Git

Türk Telekom Tivibu GO Hediye İnternet Paketleri

Türk Telekom faturalı veya faturasız olması fark etmeksizin Tivibu Go Aile Paketi, Tivibu Go Süper paketi veya Tivibu Go Sinema paketini satın alan yeni müşteriler Tivibu Go uygulaması yönünde kullanılmak üzere armağan internet kazanmaktadır. TIVIBUGO bir boşluk kampanya kodu yazılarak mesajın 5555’e gönderilmesi gerekmektedir.

blank

Bimcell Bedava İnternet Hilesi 2021

Bimcell bedava internet hilesi, SMS yoluyla rahatlıkla yapılabilen bir hile türüdür. Hile ile armağan internet kazanmak için, cep telefonunuzun mesajlar bölümünde girdikten sonra;

 • Sürpriz armağan internet için: “DENEME” yazarak “3455”’e,
 • 500 MB armağan internet için: “500 MB” yazarak “4555”’e,
 • 1 GB Hediye internet için: “1 GB” yazarak “4511”’e kısa mesaj yollayabilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi VPN

VPN, mevcut konumunuzu değişik bir ülkede göstermenize yarayan bir internet servisidir. Bedava internet hilesi için VPN servisler aracılığıyla mevcut yerinizi değiştirdikten sonra kullandığınız operatörün mobil uygulamasında bulunan kampanyalara sürekli olarak katılabilirsiniz. Güncel VPN adresleri sayfamızdan kullanılan tüm VPN uygulamarını gözlemleyebilirsiniz. Haftada 1 defadan fazla bu kampanyalardan yararlanarak armağan internet kazanın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu