Mobil Hatlar

Bedava İnternet (GB) Yapma SMS Kodları 2021

Bedava İnternet (GB) Yapma SMS Kodları 2021, mobil hatlar bölümümüzde Bedava İnternet (GB) Yapma SMS Kodları 2021 ile alakalı kampanyaları paylaştık. Bedava İnternet (GB) Yapma SMS Kodları 2021nin detayları yazımızda..

Bedava İnternet (GB) Yapma SMS Kodları 2021

Tüm operatörlerin yani Turkcell, Vodafone, Bimcell ve Türk Telekom GB dolu bedava internet sms kodları ve kampanyaları 2021 senesinde güncel bilgileri! Bedava internet için yapılan kampanyalarda en uygun olanı seçmeli ve kampanyadan yararlanma şartlarını da öğrenip katılım sağlayabilirsiniz. Şartlara uygun bedava kullanımlarında faturalı ve faturasız hat abonelerine en kısa bir sürede ücretsiz internet hakkı tanımlanır.

App Gallery ile İnternet Kampanyası Herkese Bedava GB

App Gallery Huawei ile Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone ile ortaklaşa olarak abonelere verilen bir kampanyadır. Kampanya kapsamı içinde ise App Gallery kullanan bütün abonelerine bir çok alanda farklı çeşitlerde armağan internetlerden verilmektedir. Kampanyaya katılmak için ise App Gallery uygulaması aşağı indirilerek App Gallery ile hep kazan bölümünden çark çevirilerek bedava internet alınmaktadır.

BTK Akademi ile 6 GB Bedava İnternet

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom abonelerinin tamamı BTK Akademi 6 GB bedava internet sahibi oluyor. BTK Akademi 6 GB bedava internet paketi BTK’ya ait eğitim sitesinde kullanılabilmektedir. Tüm operatörlerde geçerli kampanveyahilinde 6 GB bedava internet armağansi alınmaktadır.

Türk Telekom hat sahibi olanlar BTK Akademi sms kodunu yazarak 5555’e mesaj göndererek, Turkcell hat aboneleri BİP’te bulunan keşfet bölümündeki BTK Akademi kanalı üzerinden başvuru yaparak, Vodafone hattı sahiplerine ise otomatik bir biçimde sahip olabilmektedir.

Türk Telekom Faturasız 10 GB Bedava İnternet Kodu

Türk Telekom numarasını kendi bünyesine taşıyacak olan abonelerine 10 GB bedava internet ve cayma bedelsiz 3 ay deneme fırsatı sağlamaktadır. Kampanyadan yararlanmak için ise Online işlemler uygulaması üzerinden yahut numara taşıma işlemi oluşturulduktan 30 gün içinde GEL DENE sms kodunu kısa mesaj ile 5555 numarasına gönderilmesi gerekmektedir. 

Ayrıca kullandığınız Türk Telekom tarife paketinden, Türk Telekom Selfy Mor pakete geçerseniz kazanacağınız 1 GB bedava internet için; Telefonunuzun mesajlar bölümünden “MOR HEDIYE” yazarak “4545”’e sms göndermek yeterli gelmektedir.

Türk Telekom GB Gönder Bedava İnternet kazan

Türk Telekom abonelerine bi hayli güzel bir haber vererek, sevdikleri ile birlikte armağan kazanmasına imkan sağlıyor. Kampanya kapsamı içinde 1 GB ve 4 GB armağan internet gönderimini gerçekleştiren kullanıcılar hemen 1 GB cepten Türk Telekom bedava internet paketi hattına tanımlanmış oluyor. Hediye göndermek için HEDIYE göndereceğiniz birinin telefon numarası ve gönderilecek internet miktarı yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli gelmektedir.

Vodafone Bedava İnternet SMS Kodu 2021

Vodafone hazırlamış olduğu bu özel kampanya Vodafone hattı bulunan her Beşiktaş taraftarına tanımlanır. Bu kampanya Beşiktaşlı olan bireylerin numarasını Vodafone’a taşıyarak yahut yeni hat ile abone olması durumunda 3 GB Vodafone interneti armağan olarak vermektedir. Kampanyaya katılmak için ise cep telefonlarının mesaj bölümlerine BJK1, BJK3 veya BJK5 yazarak 1903’e kısa mesaj göndererek 3 ay geçerli olan 3 GB armağan internet sahip olunmaktadır.

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone’nun bünyesinde barındırdığı bütün abonelerine yapmış olduğu Topla gel 5 GB bedava internet kampanyası grup olarak Vodafone gelen aboneleri için hazırlanmıştır. Bu kampana içerisinde bireylerin oluşturmuş oldukları grup yahut hat ile her ay sınırsız bir biçimde kullanacakları WhatsApp, Spotify ve buna ek olacak 5 GB internet armağan edilmektedir. 

Toplan gel kampanyasına katılmak için ise öncelik olarak faturalı hat başvurusu yapılması gerekmektedir. Daha ardından grubu kuran kişi diğer grup kullanıcılarını Vodafone üyesi olması için davette bulunması gerekmektedir. Davet edilen bireylerin hat taşıması yahut yeni hat açması durumunda ise insana sınırsız kullanım ve 5 GB internet armağan olarak verilmektedir. 

Turkcell Bedava Sürpriz İnternet Kodu 2021

Turkcell bedava internet kazanmak sms ile SURPRIZ Yazarak 2222 ye mesaj gönderme işlemini gerçekleştirirler ise kısa zaman içinde kullanıcıların hatlarına bedava internet yüklenecektir. Bedava internet hakkı hatta tanımlandığında, sizlere mesaj yolu ile bilgilendirme yapacaklardır. Bunun neticesinde bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in yapmış olduğu bu kampanya Genç Turkcell aboneleri için oluşturulmuştur. Kampanyanın amacı ise Challenge TV GNÇ uygulamasını kullanan abonelerin hafta aralıklarında tespit edilen challengelar için videolar çekerek uygulamaya yükleme ile Turkcell bedava internet kazanmaktadır. Bu internetler ise çeşitli GB miktarlarda olmaktadır.

Bimcell Bedava İnternet Sms Kodu 2021

Bimcell operatörü internet değerini test edebilmek için üyelerine test yapılma kapsamı içinde 500 MB Bimcell bedava internet armağan etmektedir. Deneme kampanyası tek seferlik bir kampanya olup yalnızca 30 gün kullanım süresi mevcuttur. Bu servise dahil olarak kullanım hakkı kazanmak için “DENEME yaz 5555’e gönder” işleminin yapılması yeterli olacaktır. 

TURKSAT ile Sağlık Çalışanlarına Bedava İnternet

TURKSAT, Ev İnterneti kullanan sağlık çalışanlarına 100 GB armağan internet veriyor. Eğer evinizde TURKSAT internet paketlerinden birini kullanıyorsanız, internet hızınızda herhangi bir yavaşlama olmadan alabileceğiniz armağan 100 GB bedava internetten yararlanmak için:

  • Çalıştığınız kurum aracılığıyla verilen kimlik fotoğrafınızı, TC Kimlik numarası görünecek biçimde TURKSAT’a mail atmalısınız.
  • Mailiniz incelendikten sonra armağan 100 GB internet kotası otomatik olarak tanımlanacaktır.

SMS ile Gelen İnternet Kazandınız Dolandırıcılığına Dikkat Edin!

Cep telefonunuza “Ücretsiz 10 GB Hediye İnternet Kazandınız” gibi hangi numaradan yahut kurumdan geldiği belli olmayan bir mesaj gelebilir. Hediye internet vaadiyle ödeme detaylarınıze ulaşmaya çalışan bu bireylerin tuzağına düşmemek için, kullandığınız operatör dışında atılan bu tip mesajlara itibar etmemelisiniz. Hediye internet kazanmak istiyorsanız, operatörlerinizin dönem dönem oluşturdukları kampanyaları buradan takip etmeniz yeterli gelmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu