İnternet

Bedava Edu Mail Açma

Bedava Edu Mail Açma, güncel bilgiler bölümümüzde Bedava Edu Mail Açma başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. Bedava Edu Mail Açma haberimizin detayları..

Bedava Edu Mail Açma

Öğrencilere sunulan edu uzantılı mail açma öğrencilerin birden fazla indirimden yararlanmasına imkân tanımaktadır. Bunun bunun yanında öğrenci olmayanlar da ücretsizedu mail açma metotları ile bu türden mail hesaplarını alabilirler.

Edu Uzantılı Mail Nasıl Açılır?

Edu mail açma için eğer aktif olarak öğrenciliğiniz sürüyorsa üniversiteniz size kayıt esnasında mail adresi verecektir. Lakin öğrenci değilseniz bu durumda güvenilir bir yöntem ile edu mail açma işlemleri uygulayabilirsiniz. Edu mail açarak birden fazla siteden veya uygulamadan ücretsiz yahut indirimli olarak faydalanabilirsiniz. Edu mail faydaları sıralanacak olursa;

  • Ücretsiz veya indirimli olarak dizi platformlarından yararlanabilir,
  • Sınırsız alan Google drive kullanabilir,
  • MS Office programlarını ücretsiz kullanabilir,
  • AutoCAD, Maya gibi programları ücretsiz kullanma,
  • Ünlü müzik uygulaması Spotify’da yüzde 50 indirim,
  • Github’da indirimli üyelik gibi imkânlardan faydalanabilirsiniz.

Edu Uzantılı Mail Açma İşlemleri

Edu uzantılı mail açmak için ilk olarak NameCheap sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Burada ilk olarak kendinize sahte bir isim oluşturmanız gerekiyor. Bunun için de sahte kimlik bilgisi oluşturan siteleri kullanabilirsiniz. Bunun için Fake Name Generator isminde siteyi kullanabilirsiniz.

Bu siteye giriş yaptıktan sonra Gender bölümünden cinsiyet seçiniz. Name Set bölümünden ise milliyet seçilmesi gerekmektedir. Country kısmına ise istediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz. Daha sonra profili oluşturduktan sonra Virginia’s Community Colleges’e kayıt olmanız gerekmektedir. Bunun için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Açılan sayfada New Users ve Sign up with Email seçeneğini seçin. Sahte profildeki bilgilere bakarak formda istenen tüm bilgileri eksiksiz bir biçimde girin. Ardından çıkacak bilgileri ve istenenleri eğer İngilizce bilmiyorsanız Google Translate ile çevirerek giriş yapın. Bu işlemin yapılmasından sonra edu uzantılı mail adresi sayfada belirecektir.

Edu uzantılı mailinizi ise Outlook gibi uygulamalarda kullanabilir veya mail2web sitesi aracılığıyla giriş sağlayabilirsiniz. Alınan edu uzantılı mail adresi kalıcı olarak verilmekte ve herhangi bir sorun taşımamaktadır. Lakin şüpheli işlemlerde mail adresi ile ilgili inceleme başlatılabilmektedir. Edu adresi aldıktan sonra çeşitli sitelerin ve platformların sundukları imkanlardan yararlanma imkânına kavuşabilirsiniz. Edu mail adresi tüm platformlarda kullanılabilecektir.

Paylaş

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu