Mobil Hatlar

Bedava Dakika Konuşma Paketi Kazanma 2021

Bedava Dakika Konuşma Paketi Kazanma 2021, mobil hatlar bölümümüzde Bedava Dakika Konuşma Paketi Kazanma 2021 ile alakalı kampanyaları paylaştık. Bedava Dakika Konuşma Paketi Kazanma 2021nin detayları yazımızda..

Bedava Dakika Konuşma Paketi Kazanma 2021

Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom telefon hatları, daha iyi hizmet verebilmek için çeşitli bedava dakika paketi yani konuşma kampanyaları yapmaktadır. Çeşitli uygulamalar yahut SMS aracılığıyla bedava dakika paketlerine katılım sağlayabilirsiniz.

Müşterilerine önem veren operatörler herkesin ücretsiz konuşma gereksinimlerinin da artış göstereceğinin farkındadır. Bundan dolayı ise abonelerinin hem paketlerinin bol dakika ama uygun fiyatta olmasını sağlarken hem de abonelerine çeşitli yöntemler ile armağan dakika hizmeti sağlamaya çalışmaktadır. 

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nedir?

Vodafone faturalı yahut faturasız hat sahipleri, Play store yahut Apple Store’ den indirecekleri Vodafone yanımda uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir. Vodafone yanımda uygulamasına telefon numaranız ve alacağınız şifre ile giriş yaptığınız takdirde, armağan bölümünde bulunan haftalık 1 defa ile sınırlı olan armağan çarkını çevirerek dakika, sms ve internete bedava sahip olabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları Nedir?

Vodafone bedava dakika kampanyalarına SMS ile katılım sağladığınız takdirde, hattınıza anında tanımlanan dakikalarınızı kullanabilirsiniz.

  • Vodafone bedava 1000 dakika kazanma;

Vodafone’ dan faturalı ve faturasız hatlarda kullanıma sunulan 1 hafta geçerlilik süresi olan bedava 1000 dakika kazanmak için uymanız gerekenler 4000’ e ücretsiz olarak EVET mesajı attığınızda kısa zaman zarfında bedava 1000 dakika paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

  • Vodafone bedava 100 dakika kazanma;

Vodafone hattına sahip kullanıcılar ile konuşmanızı sağlayan 100 dakika bedava konuşma paketi bulunmaktadır. Vodafone 100 dakika bedava konuşma paketi kazanmak için 3785’ e EVET yazıp gönderdiğiniz takdirde kısa süre içinde hattınıza bedava 100 dakika tanımlanmış olacaktır.

  • Vodafone bedava 542 dakika kazanma;

Vodafone ’un tüm operatörlerde geçerli 542 dakika kazanmak için 7000 ‘e 542 yazıp gönderdiğiniz takdirde hattınıza bedava 542 dakikanız tanımlanmış olacaktır.

Vodafone Bedava Dakika 2021 Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone aracılığıyla üyelerine sunulan birkaç bedava dakika hilesi bulunmaktadır. En yaygın bir şekilde dakika kazanılan kampanya Vodafone özel ara kazan kampanyasıdır. Ara kazan kampanyasına müşteri hizmetleri yahut online işlemler aracılığıyla üye olduğunuz takdirde her yöne yahut Vodafone yurt dışı numaraları da dahil olmak üzere sizi arayan ve toplamda 1 saati bulan her konuşmanıza 10 dakika bedava hattınıza tanımlanmaktadır.

Ayrıca Vodafone’ da özel günlerde ve doğum gününüzde geçerli. Günlük bedava dakika hilesi bulunmaktadır. Misal verilecek olursa; kurban bayramında 4545’ e KURBAN yazıp SMS gönderdiğinizde bedava dakikanız hattınıza tanımlanmaktadır. Diğer;Vodafone Bedava Kampanyalar için Tıkla

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nedir?

Turkcell faturalı yahut faturasız hat sahibiyseniz, Turkcell Mobil uygulamasını yükledikten sonra armağan bölümünden sallan kazan seçtiğiniz takdirde hattınıza 1 hafta geçerlilik süresi olan dakika, SMS yahut internet kazanma olanağınız bulunmaktadır.

  • Ayrıca Turkcell uygulamasına özel olan armağan havuzunda bulunan görevleri tamamlayarak bedava dakika kazanabilirsiniz.
  • Turkcell’e özel iletişim aracı olan Bip uygulaması da bi hayli fazla dakika kazandıran uygulamalardandır.

Turkcell Bedava Dakika 2021 Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell hattına sahip faturalı yahut faturasız kullanıcılar bedava dakika hilesinden yararlanabilir. Ayrı ayrı mesajlar olmak üzere “SUPRIZ” ve “FIRSAT” yazıp 2222’ ye ücretsiz SMS gönderdiğinizde bedava dakikanız hattınıza tanımlamaktadır.

Turkcell Hediye Dakika KampanyasıNedir?

Turkcell bedava dakika kazanma kampanyalarına sms ile sahip olmak olabilecekdür. Turkcell armağan dakika detayları;

  • Turkcell BİP her yöne günlük 100 dakika

Turkcell’ in en fazla tercih edilen uygulaması olan Bip, 100 dakika’ yı 1 TL karşılığında üyelerine sağlamaktadır. Kampanyaya katılmak için BİP 100 DK yazıp “2200” numarasına ücretsiz SMS attığınızda armağanniz hattınıza tanımlamaktadır.

turkcell bedava konuşma paketleri
  • Turkcell Hafta sonları bedava dakika

Turkcell faturasız hat sahibiyseniz hesabınıza 35 TL üstü yükleme yaptığınızda katılım şartı gerekmeden hafta sonları bedava konuşma hakkına sahip olmaktasınız.

Diğer;Turkcell Bedava Kampanyalar için Tıkla

Türk Telekom Bedava Dakika 2021

Türk Telekom bedava dakika kampanyalarına SMS aracılığıyla ulaşmanız olabilecekdür. Bilinen Türk Telekom bedava dakika kampanyaları;

  • Türk Telekom bedava 2000 dakika

Türk Telekom’un kullanan bireylerin koşulsuz şartsız faydalandığı 2000 dakika kampanyasına katılım bi hayli basittir. Türk Telekom’ dan 2000 dakika kazanmak için “MİLYON” yazıp 3527 numarasına SMS göndererek bedava dakikanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Türk Telekom bedava 50 yahut 100 dakika

Türk Telekom’un kampanyası olan milyon kampanyasından yararlanan bireyler “PAKET” yazıp “9090” numarasını SMS göndererek bedava ekstra 50 yahut 100 dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’un kullanıcılarını aracılığıyla bilinen ve bi hayli bi hayli beğeni alan bedava dakika hilesi bulunmaktadır. Türk Telekom faturasız hat sahipleri hesaplarına 30 TL ve üzeri yükleme yaptığı takdirde SMS yolu ile katılabileceği bedava dakika kampanyası bulunmaktadır.

“GECE” yazıp “4545” numarasına SMS göndererek 09:00 – 21:00 saatleri içinde ücretsiz olarak gönül rahatlığıyla konuşma yapabilirler.

Türk Telekom Hediye Dakika Paketleri Nasıl Alınır?

Türk Telekom armağan dakika paketlerine sahip olmak bi hayli basittir. Türk Telekom faturalı yahut faturasız hat sahipleri, Online işlemlerde bulunan armağan bölümünden rahatlıkla bedava dakika, SMS yahut internet kazanma şansına sahiptir.

Diğer; Türk Telekom Bedava Kampanyalar için Tıkla

Ayrıca SMS aracılığıyla bir çok armağan dakika paketlerine katılım sağlamaları olabilecekdür. Sağlık ve Sevgi ile kalmanız dileğiyle.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu