Oyun

Bedava Apex Legends Kostüm Alma

Bedava Apex Legends Kostüm Alma, güncel bilgiler bölümümüzde Bedava Apex Legends Kostüm Alma başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. Bedava Apex Legends Kostüm Alma haberimizin detayları..

Bedava Apex Legends Kostüm Alma

Apex Legends bedava kostüm alma metotları aracılığıyla kişiliğinizi çok daha özel bir hale getirebileceksiniz. Apex Legends bedava kostümler almak için değişik metotları deneyebilir ve kişiliğinizi özel hale getirebilirsiniz.

Apex Legends Bedava Kostümler

Çıktığı günden ibu yana hem düşük sistem gereksinimleri hem de ücretsiz oluşu ile PUGB veya Fortnite gibi oyunları geride bırakan Apex Legends oyunu kostümler ile birlikte karakterlerinizi daha özel hale getirmenize olanak tanıyorlar. Bu kostümler aracılığıyla kişiliğinizi değişik bir görünüme kavuşturacak ve her şeyden mühimsi oyundan aldığınız keyfi arttırabileceksiniz. Apex Legends oyununda rakiplerinize karşı farkınızı yansıtmak için de kullanacağınız Apex Legends bedava kostümler değişik yöntemler ile sahip olunuyor.

Apex Legends Bedava Kostüm Yöntemleri

Apex Legends bedava kostüm almak için değişik yöntemler deneyebilirsiniz. Apex Legends ücretsiz kostümler için ilk deneyeceğiniz yöntem Twitch Prime kullanıcı hesabı üzerinden gerçekleşiyor. Eğer Amazon Prime kullanıcı hesabıniz varsa bunu da kullanabilirsiniz. Eğer Amazon Prime kullanıcı hesabıniz varsa ilk olarak Twitch hesabınızı Amazon Prime ile bağlı hale getirmeniz gerekiyor. Daha sonra ise Twitch hesabınızı da Apex Legends’a bağlayın. Bu işlemleri yaptıktan sonra sağ üst tarafta beliren Twitch Prime sembolüne tıklayın ve Loba: Game Master başlığı altında sunulan sekme içinden bedava Apex Legends kostümleri temin edebilirsiniz. Aynı zamanda bu sekmeden diğer Apex Legends ganimetleri de kullanabilirsiniz. Zamanla değişen Apex Legends bedava kostümleri takip ederek farklı zamanlarda değişik kostümlere sahip olabilirsiniz.

Bir diğer yöntem için ise ilk olarak origini açın. Daha sonra My Game Library sekmesini tıklayın. Burada Apex Legends’a tıklayın ve hemen ardından game propertiese girin. Bu bölümden da advenced launch options seçeneğini seçin. Daha sonra altta verilmiş olan kodu girin ve oyunu başlatın. Bunun yanında ücretsiz Apex Legends skinleri oyuna tanımlanacaktır. Girilecek olan kod;

  • +twitch_prime_linked 1 şeklindedir.

Son bir yöntem ise PS4 kullanıcıları için geçerli. Play Station Plus aboneliğiniz yer alıyorsa mağazaya giriş yapın ve Apex Legends’a girerek Apex Legends Play Station Plus Oyun Paketi’ni aktif hale getirin. Kostümler oyuna kısa bir sürede tanımlanacaktır.

Paylaş

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu