Müşteri Hizmetleri

BEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde BEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. BEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

BEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BEDAŞ çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde BEDAŞ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden BEDAŞ şikayet hattına ulaşabilirsiniz. BEDAŞ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

BEDAŞ yani Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. TEDAŞ’a bağlı olan elektrik sevkiyat ve satışını gerçekleştiren bir elektrik şifrketidır. İstanbul başta olmak üzere, Marmara Bölgesi’nde bulunan çoğu illere elektrik sevkiyat ve satış hizmeti vermektedir. 2013 senesinde özelleştirilmiştir.

BEDAŞ, toplamda 4.7 milyon aboneye hizmet vermekte, Türkiye genelinde %13’lük elektrik gereksinimini karşılamaktadır. Genel politikası müşteri tatminiyeti ve ekonomi dostu olarak kaliteli bir hizmet sunmaktır.

BEDAŞ Çağrı Merkezi Numarası

Boğaziçi Elektirik Dağıtım şirketi olan Bedaş 1970 senesinde kurulmuş istanbul ve çevresine elektrik sevkiyatı yapan bir firmadır. 2013 senesinde özelleşerek hizmetlerine devam etmektedir. Milyonlarca abonesi ile bireylerin elektrik gereksinimini karşılamakta ve kaliteli bir hizmeti onlara sağlamaktadır. Kesintisiz enerjiyi misyon edinen firma, sektördeki önderliğini devam ettirme isteğini de kendisine vizyon edinmiştir. Günümüzde elektrik ihtiyacı ve gereksinimi bi hayli fazladır. Evlerde ve iş yerlerinde bir çok cihaz ve alet elektrikle çalışmaktadır. Bunu önemseyen bireylerin kaliteli ve kesintisiz hizmet almalarını kendilerine görev bilen firma bu amaç ışığında çalışmalarını devam ettirmektedir. BEDAŞ çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kişilerin aboneliklerle alakalı sorularında, arıza işlemlerinde, kaçak elektrik kullananları ihbar etmek için 186 numaralı çağrı merkezi numarasını arayabilirler. Yapacağınız görüşmeler kişisel detaylarınızin muhafaza edilmesi kanunu ile gizli tutulacaktır.

BEDAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası

İnternet üzerinden Bedaş ile iletişime geçmek için bedas.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Online işlemler bölümünden arıza bildirimi, istek-dilek-şikayet, kaçak ihbarı, aydınlatma şikayeti, elektrik açma-kesme ve sayaç işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Ayrıca ‘bize yazın’ bölümümüzden de bizimle iletişime geçmeniz olabilecekdür. Alo 186 Bedaş müşteri hizmetlerimiz de 7/ 24 arayabilir ve gerekli olan bilgileri müşteri temsilcimizden alabilirsiniz. Özel çocuklara özel sınıflar, enerjinin yıldızları, yaşam destek gibi sosyal sorumluluk projelerinde bulunan firma kendisini bu alanda da göstermeyi başarmıştır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi BEDAŞ müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

BEDAŞ Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bedaş müşteri hizmetlerine 186 ile direk bağlantı kurabildiğiniz gibi, internet sitesi üzerinden, mail yoluyla da direk bağlantı kurabileceksiniz. Ayrıca facebook ve twither üzerinden de takip edebilir, mesaj gönderebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için BEDAŞ müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

BEDAŞ Şikayet Hattı

Elektrik sevkiyatında mühim bir yere sahip olan Bedaş bireylerin her türlü şikayetinde yanında olmuştur. Her türlü arıza, verimsiz enerji, veya elektrik aboneliklerinizden yaşanan poblemlerinız için bizleri arayabilirsiniz. Yapılan şikayetler değerlendirilecek ve bireyler bilgilendirilecektir. Abonelik işlemlerinde kolaylık ve hız şirketin amaçları içinde bulunmaktadır. Faturalarınızı ödemek için fatura ödeme noktalarına gidebileceğiniz gibi; ödeme talimatı vererek de işlemlerinizi kolaylaştırabileceksiniz. Yıllardan beri vermiş olduğu güvenli hizmet ve bi hayli hızlı servis ağı aracılığıyla bir çok kullanıcıya ulaşan firma, her türlü şikayette de bireylerin yanındadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan BEDAŞ müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri BEDAŞ şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

BEDAŞ’ın 3 haneli bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla anlık olarak kesinti/arıza bildirimlerinde bulunabilir, aboneliğiniz ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilir, ödenmemiş fatura borcunuzu sorgulayabilir, sokak aydınlatma arızaları ile ilgili ihbarda bulunabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

BEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
186

Arama Kelimeleri: bedaş iletişim bilgileri, bedaş telefon no, bedaş irtibat tel, bedaş canlı destek, bedaş müşteri temsilcisi, bedaş şikayet hattı, bedaş müşteri hizmetleri, bedaş müşteri hizmetleri numarası, bedaş çağrı merkezi numarası, bedaş iletişim numarası, bedaş çağrı merkezi, bedaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu