Müşteri Hizmetleri

Bebelac Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bebelac Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Bebelac Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Bebelac Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Bebelac Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bebelac çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Bebelac müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Günümüzde Bebelac markası üretimlerini Hollanda üzerinde yapan ve yakın tarihte geliştirilen Utrecht’teki Ar-Ge merkezinde yürütmeye devam etmektedir. Bunun yanında İngiltere, Liverpool’da bulunan merkezinde de metabolik hastalıklar ve çocuk ürünleri üzerinde araştırmaları ile uzmanlaşmıştır. Firmanın Amerika ve Singapur’da iki adet araştırma merkezi daha bulunmaktadır.

Bebelac Çağrı Merkezi Numarası

1990 senesinde Nutricia SHS International ve Milupa firmalarını satın almıştır. Bunun yanında metabolik hastalıklar ve inek sütüne karşı alerjisine yönelik mamaları da bünyesine katan Nutricia, Cow & Gate bebek maması ile birlikte Bebelac şifrketinı da satın almıştır. Bu üç firma satın alınarak Numico adı altında toplamıştır. Yurdumuzda 1996 senesinde faaliyete geçmiş olan Nutricia, 2004 senesinde ise bünyesine kattığı Bebelac ile birlikte en iyi bebek mamalarını üretmeye devam etmektedir. Firma çeşitli hastalıklarda tedavi süreç durumlarına destek olmak için çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Bebek beslenmesi hususunda ortalama 100 yıllık deneyimi bulunan Bebelac-Nutricia, ilk olarak Hollanda’nın Zoetermeer kenti içinde bebek beslenme ürünleri alanında kurulmuştur. Bebeklerin farklı beslenme gereksinimlerini en iyi biçimde karşılamak için süt üretimi gerçekleştiren Nutricia, 1905 tarihinde bir ilke imza atarak diyabet hastaları için özel şekeri azaltılmış olan süt üretmeyi başarmıştır. Daha sonra ise guatr hastaları için iyotlu durumda bulunan süt ürünlerini üretmiştir. Medikal beslenme konusunun temellerini atmaya başlayan bu ürünlerden sonra Nutricia, birden fazla hastalığa özel beslenme formüllerini hastalarına sunmaya başlamıştır.

Bebelac Müşteri Hizmetleri Numarası

1946 tarihinde ilk araştırma ve geliştirme laboratuvarının açılışını gerçekleştiren Nutricia, beslenme ürünleri bu alanda büyütmeye devam etmektedir. 2007 senesinde Danone şifrketi aracılığıyla satın alınan Numico günümüzde de faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Bebelac şifrketi bebekler için gerekli olan mama üretimini gerçekleştirmektedir. Bebelac markası yurdumuzda de son derece popüler bebek mamaları içindedır.

Bebelac çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numiçinden Bebelac ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Bebelac ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bebelac Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 850 202 50 20

Arama Kelimeleri: bebelac çağrı merkezi, bebelac iletişim, bebelac müşteri hizmetleri, bebelac müşteri hizmetleri numarası, bebelac telefon numarası, bebelac irtibat tel, bebelac şikayet, bebelac şikayet var, bebelac mail adresi, bebelac çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu