BeamNG – Tesla Model X + Model 3 Araba Modu (0.27.x)

BeamNG – Tesla Model X + Model 3 Araba Modu (0.27.x)

tarafından
7
BeamNG – Tesla Model X + Model 3 Araba Modu (0.27.x)

BeamNG – Tesla Model X + Model 3 Araba Modu (0.27.x), oyun bölümümüzde BeamNG – Tesla Model X + Model 3 Araba Modu (0.27.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

BeamNG.drive, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan gerçekçi simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Araba kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiğinden, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet görülmektedirmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. BeamNG oyununu daha keyifli bir hale getirmek için çeşitli mod geliştiricileri sürekli olarak olarak yeni modlar yayımlamaktadır. Bu içeriğimizde de BeamNG.drive Tesla Model X + Model 3 Araba modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

BeamNG Tesla Model X + Model 3 Araba Modu

Araba ve motorsiklet kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte Tesla Model X + Model 3 Araba 0.27,x modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 0.27 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. BeamNG.drive araba modu paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

BeamNG.drive Tesla Model X + Model 3 Araba modu içinde bulunan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari
 • ● Yenilenmiş fiziksel temelli malzemeler
  ● Ayrıntılı deri dokuları.
  ● Tamamen fiziksel temelli boyama.
  ● Doğru çarpışma/sürüş fizikleri için özel jbeam.
  ● LS motor seçeneği
  ● At arabası tekerlekleri

Bu araç hangi amaçlar için uygun?

 • ● Rahat sürüş.
  ● Hızlanma yarışları.
  ● Sergi yapıları.

Tesla Model X

 • ●Fiziksel temelli malzemeler
  ●Bol miktarda ayrıntı
  ●Birden fazla konfigürasyon
  ●Gerçek güç

 

Tesla Model X + Model 3 Araba mod

Tesla Model X + Model 3 Araba mod

Tesla Model X + Model 3 Araba mod

Tesla Model X + Model 3 Araba mod

 

Mod Hakkında
Yapımcı: rmiah
Oyun Kategorisi: BeamNG.drive Mods
Mod Türü: Araç

BeamNG Tesla Model X + Model 3 Araba Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten BeamNG.drive Tesla Model X + Model 3 Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Program Files > Steam > Steamapps > Common >BeamNG.drive klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Content klasörüne girelim.
 4. Buradan ise Vehicles Klasörünü Açalım
 5. İndirdiğiniz Rar dosyalarını buraya atalım. Hepsi bukadar !

BeamNG.drive Tesla Model X + Model 3 Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte BeamNG Tesla Model X + Model 3 Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Tesla Model X + Model 3 Araba Modunu İndir [0.27.x]