BeamNG – Offroader paketi Araba Modu (0.27.x)

BeamNG – Offroader paketi Araba Modu (0.27.x)

tarafından
9
BeamNG – Offroader paketi Araba Modu (0.27.x)

BeamNG – Offroader paketi Araba Modu (0.27.x), oyun bölümümüzde BeamNG – Offroader paketi Araba Modu (0.27.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

BeamNG.drive, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan gerçekçi simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Araba kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiğinden, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet görülmektedirmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. BeamNG oyununu daha keyifli bir hale getirmek için çeşitli mod geliştiricileri sürekli olarak olarak yeni modlar yayımlamaktadır. Bu içeriğimizde de BeamNG.drive Offroader paketi Araba modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

BeamNG Offroader paketi Araba Modu

Araba ve motorsiklet kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte Offroader paketi Araba 0.27,x modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 0.27 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. BeamNG.drive araba modu paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

BeamNG.drive Offroader paketi Araba modu içinde bulunan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari
  • 15 adet karizmatik ofroad arabsı ekler
  • Ofroad severler için en iyi mod
  • özelleştirilebilir detayla ve çok daha yükseksı.

BeamNG - Offroader paketi Araba Modu

BeamNG – Offroader paketi Araba Modu

BeamNG - Offroader paketi Araba Modu

BeamNG – Offroader paketi Araba Modu

BeamNG - Offroader paketi Araba Modu

BeamNG – Offroader paketi Araba Modu

 

Mod Hakkında
Yapımcı: modc
Oyun Sürümü: BeamNG.drive Mods
Mod Türü: Araç

BeamNG Offroader paketi Araba Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten BeamNG.drive Offroader paketi Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Program Files > Steam > Steamapps > Common >BeamNG.drive klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Content klasörüne girelim.
  4. Buradan ise Vehicles Klasörünü Açalım
  5. İndirdiğiniz Rar dosyalarını buraya atalım. Hepsi bukadar !

BeamNG.drive Offroader paketi Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte BeamNG Offroader paketi Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Offroader paketi Araba Modunu İndir [0.27.x]