BeamNG – Nissan GTR R35 Free Araba Modu (0.28.x)

BeamNG – Nissan GTR R35 Free Araba Modu (0.28.x)

tarafından
8
BeamNG – Nissan GTR R35 Free Araba Modu (0.28.x)

BeamNG – Nissan GTR R35 Free Araba Modu (0.28.x), oyun bölümümüzde BeamNG – Nissan GTR R35 Free Araba Modu (0.28.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

BeamNG.drive, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan gerçekçi simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Araba kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiğinden, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet görülmektedirmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. BeamNG oyununu daha keyifli bir hale getirmek için çeşitli mod geliştiricileri sürekli olarak olarak yeni modlar yayımlamaktadır. Bu içeriğimizde de BeamNG.drive Nissan GTR R35 Free Araba modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

BeamNG Nissan GTR R35 Free Araba Modu

Araba ve motorsiklet kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte Nissan GTR R35 Free Araba0.28,x modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 0.27 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. BeamNG.drive araba modu paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

BeamNG.drive Nissan GTR R35 Free Araba modu içinde bulunan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari
  • PBR Işıkları HD
  • PBR Dokuları Detaylı
  • Birden Çok Yapılandırma ayarı
  • Birden Fazla BodyKit [ LBW, Kream, Varis, vb. ]

 

BeamNG - Nissan GTR R35 Free Araba Modu

BeamNG – Nissan GTR R35 Free Araba Modu

BeamNG - Nissan GTR R35 Free Araba Modu

BeamNG – Nissan GTR R35 Free Araba Modu

Mod Hakkında
Yapımcı: beam82
Oyun Kategorisi: BeamNG.drive Mods
Mod Türü: Araç

BeamNG Nissan GTR R35 Free Araba Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten BeamNG.drive Nissan GTR R35 Free Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Program Files > Steam > Steamapps > Common >BeamNG.drive klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Content klasörüne girelim.
  4. Buradan ise VehiclesKlasörünü Açalım
  5. İndirdiğiniz Rardosyalarını buraya atalım. Hepsi bukadar !

BeamNG.drive Nissan GTR R35 Free Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte BeamNG Nissan GTR R35 Free Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Nissan GTR R35 Free Araba Modunu İndir [0.28.x]