BeamNG – Ferrari SF90 Free Car Mod (0.28.x)

BeamNG – Ferrari SF90 Free Car Mod (0.28.x)

tarafından
7
BeamNG – Ferrari SF90 Free Car Mod (0.28.x)

BeamNG – Ferrari SF90 Free Car Mod (0.28.x), oyun bölümümüzde BeamNG – Ferrari SF90 Free Car Mod (0.28.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

BeamNG.drive, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan gerçekçi simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Araba kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiğinden, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet görülmektedirmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. BeamNG oyununu daha keyifli bir hale getirmek için çeşitli mod geliştiricileri sürekli olarak olarak yeni modlar yayımlamaktadır. Bu içeriğimizde de BeamNG.drive Ferrari SF90 Free Car mod ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

BeamNG Ferrari SF90 Free Car Modu

Araba ve motorsiklet kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte Ferrari SF90 Free Car 0.27,x modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 0.27 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. BeamNG.drive araba modu paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

BeamNG.drive Ferrari SF90 Free Car modu içinde bulunan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari
 • – İyi detay
 • – Çalışan PBR optiği
 • – 7 konfigürasyon
 • – Bilhassari
 • – 2 tip tekerleği
 • – Jbeam aracılığıyla düzenlendi
 • – PBR boyalı iç mekan

 

Ferrari SF90 beamng drive

Ferrari SF90 beamng drive

Ferrari SF90 beamng drive car mod

Ferrari SF90 beamng drive car mod

Ferrari SF90 new car mod

Ferrari SF90 new car mod

Mod Hakkında
Yapımcı: mod84
Oyun Kategorisi: BeamNG.drive Mods
Mod Türü: Araç

BeamNG Ferrari SF90 Free Car Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten BeamNG.drive Ferrari SF90 Free Car Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Program Files > Steam > Steamapps > Common >BeamNG.drive klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Content klasörüne girelim.
 4. Buradan ise VehiclesKlasörünü Açalım
 5. İndirdiğiniz Rardosyalarını buraya atalım. Hepsi bukadar !

BeamNG.drive Ferrari SF90 Free Car Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte BeamNG Ferrari SF90 Free Car mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Ferrari SF90 Free Car Modunu İndir [0.28.x]