BeamNG – AUDI A8 2018 Araba Modu (0.27.x)

BeamNG – AUDI A8 2018 Araba Modu (0.27.x)

tarafından
7
BeamNG – AUDI A8 2018 Araba Modu (0.27.x)

BeamNG – AUDI A8 2018 Araba Modu (0.27.x), oyun bölümümüzde BeamNG – AUDI A8 2018 Araba Modu (0.27.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

Değerlendirin

BeamNG.drive, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan gerçekçi simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Araba kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiğinden, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet görülmektedirmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. BeamNG oyununu daha keyifli bir hale getirmek için çeşitli mod geliştiricileri sürekli olarak olarak yeni modlar yayımlamaktadır. Bu içeriğimizde de BeamNG.drive AUDI A8 2018 Araba modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

BeamNG AUDI A8 2018 Araba Modu

Araba ve motorsiklet kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte AUDI A8 2018 Araba 0.27,x modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 0.27 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. BeamNG.drive araba modu paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

BeamNG.drive AUDI A8 2018 Araba modu içinde bulunan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari
 • Tarafımızdan değiştirilmiş yüksek kaliteli bir 3D model.
 • Tamamen Jbeam’e %100 sahip olun.
 • Altını çözdü.
 • İyi gelişmiş kaput altı alanı.
 • PBR Dokuları.
 • Vücudun PBR’si.
 • Tekerlekleriniz.
 • 10 konfigürasyona sahiptir.
 • Her camda renklendirme.
 • Ön camdaki projeksiyon.
 • Hız göstergeniz.
 • Arabanın özellikleri gerçeğe yakın.

BeamNG - AUDI A8 2018 Araba Modu

BeamNG – AUDI A8 2018 Araba Modu

BeamNG - AUDI A8 2018 Araba Modu

BeamNG – AUDI A8 2018 Araba Modu

Mod Hakkında
Yapımcı: damin
Oyun Kategorisi: BeamNG.drive Mods
Mod Türü: Araç

BeamNG AUDI A8 2018 Araba Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten BeamNG.drive AUDI A8 2018 Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Program Files > Steam > Steamapps > Common >BeamNG.drive klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Content klasörüne girelim.
 4. Buradan ise Vehicles Klasörünü Açalım
 5. İndirdiğiniz Rar dosyalarını buraya atalım. Hepsi bukadar !

BeamNG.drive AUDI A8 2018 Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte BeamNG AUDI A8 2018 Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

AUDI A8 2018 Araba Modunu İndir [0.27.x]