BeamNG – 2023 Kia Stonic Araba Modu (0.27.x)

BeamNG – 2023 Kia Stonic Araba Modu (0.27.x)

tarafından
8
BeamNG – 2023 Kia Stonic Araba Modu (0.27.x)

BeamNG – 2023 Kia Stonic Araba Modu (0.27.x), oyun bölümümüzde BeamNG – 2023 Kia Stonic Araba Modu (0.27.x) modun detaylarını bir araya getirdik..

1.8/5

BeamNG.drive, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan gerçekçi simülasyon çeşitlerinden biri olma özelliğini taşır. Araba kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk kez akla geldiğinden, genelde bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet görülmektedirmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. BeamNG oyununu daha keyifli bir hale getirmek için çeşitli mod geliştiricileri sürekli olarak olarak yeni modlar yayımlamaktadır. Bu içeriğimizde de BeamNG.drive 2023 Kia Stonic Araba modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

BeamNG 2023 Kia Stonic Araba Modu

Araba ve motorsiklet kullanmayı sevenler genelde simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte 2023 Kia Stonic Araba 0.27,x modunu paylaşmaktayız. Uzun süredir bi hayli beğeni alan ve beğeni kazanan bir araç modu olması sebebiyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 0.27 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma paylaşmak istedik. Bunun yanında oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. BeamNG.drive araba modu paylaşımlarımız, özellikle son haftalarda oyuncular aracılığıyla bir hayli beğenilmektedir. Bu nedenten dolayı mutlaka kategorimizde bulunan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

BeamNG.drive 2023 Kia Stonic Araba modu içinde bulunan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari
 • —-Benzersiz realitik 23 konfigürasyon 
  —- 2 Takım tampon
  —- 4 takım ışık (Halojen ve LED farlar ve arka lambalar)
  —- Otomatik ve Manuel A/C seçenekleri
  —- 2 set direksiyon simidi (GT ve Temel)
  —- Koltuk kaplamaları
  —- Tamamen çalışan gösterge paneli
  —- Her Yerde PBR
  —- %100 doğru motor gücü girişleri ve tork eğrisi

 

BeamNG - 2023 Kia Stonic Araba mod

BeamNG – 2023 Kia Stonic Araba mod

BeamNG - 2023 Kia Stonic Araba mod

BeamNG – 2023 Kia Stonic Araba mod

Mod Hakkında
Yapımcı: isviçre
Oyun Sürümü: BeamNG.drive Mods
Mod Türü: Araç

BeamNG 2023 Kia Stonic Araba Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten BeamNG.drive 2023 Kia Stonic Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Program Files > Steam > Steamapps > Common >BeamNG.drive klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Content klasörüne girelim.
 4. Buradan ise Vehicles Klasörünü Açalım
 5. İndirdiğiniz Rar dosyalarını buraya atalım. Hepsi bukadar !

BeamNG.drive 2023 Kia Stonic Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte BeamNG 2023 Kia Stonic Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

2023 Kia Stonic Araba Modunu İndir [0.27.x]