Müşteri Hizmetleri

BDH Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BDH Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde BDH Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. BDH Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

BDH Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BDH Bilişim çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde BDH Bilişim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

BDH, açılım olarak; ‘’ Bilişim Destek Hizmetleri ‘’ anlamını almaktadır. Başta Türkiye olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet gösteren köklü bir dijital hizmet sağlayan bir firmadır. Bünyesinde barındırdığı alanında uzman siber güvenlikleri, yazılımcılar ve teknik ekibiyle kuvvetli bir kadroyu bulundurmaktadır. Web platformlarınızı koruma altına alabileceğiniz, telekomünikasyon teknoloji hizmetlerini sunan kuvvetli bir markadır. Türkiye’de kurulup, dünyanın bir çok ülkesine uzanan bir ağa sahiptir. Dijital dünya’da otorite sahibi olan onlarca web platformunu ve uygulamasını sunucularında barındırmaktadır. Güçlü bir teknoloji altyapısıyla da örnek bir rol, model oluşturmaktadır.

BDH Bilişim Çağrı Merkezi Numarası

Bünyesinde bir çok alan üzerinden hizmet sağlamaktadır. Bu alanların başında bulunan sunucu ve siber güvenlik gibi dijital dünyanın olmazsa, olmaz unsurları da bulunmaktadır. Dijital dünya’da yer edinmek ve kuvvetli bir altyapıya sahip olmak isteyen firma, marka veya bireysel kuruluşların bu çatı altında toplanması bi hayli fayda sağlayacaktır. Günümüz dijital dünyasında var olmak ve bu gücü koruyabilmek bi hayli komplike bir durumdur. Firma aracılığıyla bu seçenekler bi hayli kolaylaşmıştır. BDH Bilişim çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Şirketin üyelerine sunduğu hizmetleri genelde şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Profesyonel Sunumlar
  • Stratejik Yol Haritası ve Kaynak Kullanımı
  • Yazılım Hizmetleri
  • Sunucu Hizmetleri
  • Ağ Güvenliği
  • Siber Güvenlik

Marka temel olarak bu hizmetler üzerinden bir yapı oluşturmuştur. Bünyesinde farklı hizmetlerini de barındırdığını söylemekte yarar var. Platformun web adresine giderek detaylı bilgilendirmeleri öğrenebilir ve destek isteyebilirsiniz.

BDH Bilişim Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için BDH Bilişim müşteri hizmetleri numarası en kısa bir sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti BDH Bilişim olarak en kısa bir sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan BDH Bilişim ile alakalı poblemlerinız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi BDH Bilişim çağrı merkezine rahatlıkla iletebilirsiniz.

BDH Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 216 500 17 17

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. BDH Bilişim çağrı merkezi numarasına 0 216 500 17 17 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Firma Adı : BDH – Bilişim Destek Hizmetleri San. Tic. A.Ş.
Adres : Bağlarbaşı Mahallesi, Cemal Bey Caddesi No:110, 34844 Maltepe/İstanbul

Genel Merkez Telefonu : +90 (216) 500 17 00
Genel Merkezi Faks Hattı : +90 (216) 305 34 65

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz BDH Bilişim iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren BDH Bilişim sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi BDH Bilişim iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: BDH Bilişim iletişim bilgileri, BDH Bilişim telefon no, BDH Bilişim irtibat tel, BDH Bilişim canlı destek, BDH Bilişim müşteri temsilcisi, BDH Bilişim şikayet hattı, BDH Bilişim müşteri hizmetleri numarası, BDH Bilişim çağrı merkezi numarası, BDH Bilişim iletişim numarası, BDH Bilişim çağrı merkezi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu