Başvurular

BDDK Şoför Sekreter ve Düz Memur Alımı (9 İdari Personel) 2022

BDDK Şoför Sekreter ve Düz Memur Alımı (9 İdari Personel) 2022, iş başvuruları bölümünde BDDK Şoför Sekreter ve Düz Memur Alımı (9 İdari Personel) ile ilgili bilgi aktaracağız. BDDK Şoför Sekreter ve Düz Memur Alımı (9 İdari Personel) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

BDDK Şoför Sekreter ve Düz Memur Alımı (9 İdari Personel)

BDDK 9 İdari Personel Alımı Duyurusu

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu sekreter, şoför ve düz memur alımı yapıyor. Kamu personeli alımı niteliğinde olan ilana lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapacak.

Şoför alımı 3 kişi; minimum lise ve dengi okulu mezunu olması gerekiyor. Başvuru günü B ehliyeti olan ve 5 yıl deneyim sahibi olması isteniyor.

Sekreter alımı 3 kişi; Büro yönetimi, büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, sekreterlik, ofis teknolojileri ve yönetimi, büro hizmetleri ve yönetici asistanlığı yahut hukuk büro yönetimi ve sekreterliği ön lisans programlarının birinden mezun olması isteniyor.

Düz memur alımı 3 kişi; Siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme fakültelerine bağlı bölümlerden yahut denkliği YÖK aracılığıyla kabul gören yurt içindeki yahut yurt dışındaki bölümlerden mezun olması istenmektedir.

BDDK Başvuru Tarihi ve Şekli

Adaylar başvurularını 30 Kasım 2021 ile 8 Aralık 2021 tarihleri içinde saat 23:59:59’a kadar e-Devlet üzerinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı CİMKO üzerinden giriş yaparak, gösterilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını tercih ederek gerçekleştirecektir.

Lisans mezunları için KPSSP3, ön lisans mezunları için KPSSP93, orta öğretim mezunları için KPSSP94 70 puan türleri belirlenmiştir.

Şoför kadrosu için; aday sayısı, KPSS puanı en yüksek adaydan başlamak suretiyle yapılacak sıralama neticesinde belirlenecek olup son sıradaki adayla aynı puana sahip olan birden fazla aday bulunması halinde, bu adayların tümü uygulama sınavına çağrılacaktır.

Sekreter ve Memur kadroları için; aday sayısı, KPSS puanı en yüksek adaydan başlamak suretiyle yapılacak sıralama neticesinde belirlenecek olup son sıradaki adayla aynı puana sahip olan birden fazla aday bulunması halinde, bu adayların tümü sözlü sınava çağrılacaktır.

Başvuru Kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu