Başvurular

BDDK 153 Memur ve Kamu Personeli Alımı 5-15 Kasım 2022

BDDK 153 Memur ve Kamu Personeli Alımı 5-15 Kasım 2022, iş başvuruları bölümünde BDDK 153 Memur ve Kamu Personeli Alımı 5-15 Kasım ile ilgili bilgi aktaracağız. BDDK 153 Memur ve Kamu Personeli Alımı 5-15 Kasım ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

BDDK 153 Memur ve Kamu Personeli Alımı 5-15 Kasım

Bankacılık Düzenleme Denetleme Kurumu Personel Alımı Duyurusu

BDDK memur alımı ve kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Kurum alımı yaparken sınav uygulaması yapacak. BDDK işçi alımı 3 farklı unvanda yapacak. Murakıp yardımcısı, iletişim uzman yardımcısı ve hukuk uzman yardımcısı olarak istihdam olacak.

bddk-personel-alimi.jpg

153 kişi Başvuru Şekli ve Tarihi

Adaylar başvurularını 5-15 Kasım 2021 tarihleri içinde saat 23:59:59’a kadar e-Devlet üzerinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden giriş yaparak, gösterilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını tercih ederek gerçekleştirecektir.

bddk-memur-alimi.jpg

Sınav Şekli, Adresi ve Tarihi

Giriş sınavının yazılı aşaması, Bankacılık Uzman Yardımcısı (Bankacılık, Bilişim ve Hukuk Alanları), BDDK Uzman Yardımcısı (İletişim Alanı) ve BDDK Uzman Yardımcısı kadroları için 4 Aralık 2021 Cumartesi günü, Bankalar Yeminli Murakıp Yardımcısı kadrosu için ise 4-5 Aralık 2021 Cumartesi-Pazar günlerinde olmak üzere sabah ve öğle saatlerinden sonra oturumları halinde İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Ortak Başvuru Şartları

Öğrenim durumu çeşitliliği çok fazla olduğu üzere kılavuz içinde tablo halinde sunulmuştur.

KPSS bulunan; söz konusu senelerde yapılmış olan KPSS Lisans sınavına girmiş olmak ve başvurulacak alanlar için gösterilen puan türleri ve taban puanı şartlarını taşımak.

Sınavın yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü saygınlığıyla 35 yaşını doldurmamış olmak.

Kılavuzu inceleyerek başvuru yapınız.

Başvuru Kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu