Müşteri Hizmetleri

Baymak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Baymak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Baymak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Baymak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Baymak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Baymak çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Baymak müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

1967 senesinde kurulmuş olan Baymak Bayraktaroğlu ailesi aracılığıyla kurulmuştur. Markanın merkezi Türkiye’dedir. Kurulduğu ilk zamanlarda %50 hissesi İngiliz Baxi gruba verilmiştir. Daha ardından hisseler Hollandalı BDR Therma markası aracılığıyla alınmıştır. Hollandalı marka daha ardından hisselerinin tamamını almıştır. Günümüzde baymak Hollandalı BDR Therma şirketine aittir.

Baymak markası tarihçesi özellikle kombi hizmetleri ile açılmaktadır. Isıtma sistemleri, havlu radyatörler, panel, gaz brülörü, açık ve kapalı genleşme tankları, duvar tipi kazanlar, termostatik vanalar, yer tipi yoğuşmalı kazanlar, katı yakıtlı çelik kazanlar, şofbenler, su ısıtıcıları, elektrikli termosifonlar be daha birden fazla farklı alanda çalışma yapan markalardan biridir. Özellikle marka yapmış olduğu her çalışma da üretimleri ile dünya çapında hizmet vermektedir.

Baymak Çağrı Merkezi Numarası

Eskilere dayanan geçmişi özellikle baymak tarihi boyunca yapılan çalışmalar ile markanın dünya çapında hizmet vermesini sağlamaktadır. İlk olarak termosifon üreticisi olarak çalışmalarını başlatmıştır. Modern kat kaloriferleri ve termosifon üretimleri ile gelişen teknoloji daha işlevsel hale getirmiştir. 1990 senesinde İstanbul Kartal beldesinde açılmış olan fabrika ile hizmete başlamıştır. Zaman içinde büyüyerek hızla yol kat etmiştir. Dış kaynaklar ile yapmış olduğu finanse çalışmaları sebebiyle batma durumuna gelmiştir. Batma zamanında yapılan çalışmalar ile markanın kurtarılması sağlanmıştır.

2002 senesinde hisselerin yarısı İngiliz şifrketina devredilmiştir. Bunun yanında İngiliz şifrketi markanın yarın hissedar haline gelmiştir. Daha ardından 2009 senesinde Hollanda ile ortaklık yapılmıştır. Hisselerini Hollandalı firma aracılığıyla alınması ve daha ardından hissedarı haline gelmesiyle çalışmalarına devam etmiştir. 2009 senesinde yapılan ortaklığın ardından Hollandalı firma markanın tamamını satın almıştır. Yaklaşık olarak 50 yıllık geçmişe sahip olan baymak İstanbul Tuzla Tepeören mevkiinde bulunan 60.000 metrekarelik bir alan içinde iki tane üretim tesisi ile hizmet vermektedir.

Baymak Müşteri Hizmetleri Numarası

Geniş üretim alanına sahip olan baymak hizmetleri özellikle kombi ve ısıtıcılar alanından birbirinden farklı özelliklere sahip olan cihazların üretimi ile yapılmaktadır. Dünya çapında hizmet sağlamakta olan markalar içinde bulunmaktadır. Kombi denildiğinde ilk akla gelecek olan markalardan biridir. Özellikle yapmış olduğu çalışmaları her geçen gün geliştiren marka daha iyi koşullarda hizmet verebilmek adına teknolojiden yararlanmaktadır.Baymak müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Türkiye merkezde olup daha ardından Hollandalı şirketin bünyesinde bulunan marka günümüzde çalışmalarını aralıksız biçimde devam ettirmektedir. Gelişen teknolojik cihazlar özellikle ısıtma amaçlı kullanımlardan ev, işyeri, fabrika, hastane gibi birden fazla farklı alanda kullanılacak olan cihazlara ulaşılmasını sağlamaktadır.

Baymak çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numiçinden Baymak ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Baymak ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Baymak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 235

Arama Kelimeleri: baymak çağrı merkezi, baymak iletişim, baymak müşteri hizmetleri, baymak müşteri hizmetleri numarası, baymak telefon numarası, baymak irtibat tel, baymak şikayet, baymak şikayet var, baymak mail adresi, baymak çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu