Bilgi Arşivi

Baykar Savunma İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Baykar Savunma İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Baykar Savunma İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Baykar Savunma İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Baykar Savunma İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Baykar Savunma’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Baykar Savunma bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Baykar Savunma işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Baykar Savunma’nın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1984 senesinde Bayraktar kardeşler aracılığıyla kurulan Baykar Savunma, makine imalat ve savunma sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirket.

İlk olarak otomotiv sanayinde yerlileşme hedefi ile kurulmuş fakat 2000 senesinden sonra Baykar Savunma olarak insansız hava aracı, aviyonik sistemler ve komuta kontrol sistemleri gibi alanlarda Ar-Ge çalışmalarına başlamış ve milli savunma sanayimizin teknik altyapısına katkıda bulunmaktadır.

Bu bağlamda Tamamıyla Baykar aracılığıyla tasarlanıp geliştirilen ve Baykar’ın ilk insansız hava sistemi olan Bayraktar Mini İHA, 2007 senesinde Türk Silahlı Kuvvetleri envanterine dahil olmuştur. Aynı zamanda Teknofest İstanbul’un paydaşlarından birisi olan Baykar Savunma hala bir Aile şirketi olarak faaliyetlerine sürdürmektedir.

Baykar Savunma İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuBaykar Savunma İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Baykar Savunma İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizin önemli savunma markalarından biri olarak çok sayıda ve çeşitli alanlarda personel ihtiyacı bulunan Baykar Savunma, ülkemizin en büyük kariyer portalı olan kariyer.net adresi üzerinden paylaşımı yaptığı iş ilanları ile personel gereksinimini kapatmayı hedeflemektedir.

Bu bağlamda kariyer.net adresinde güncel olarak iş ilanları yayımlayan Baykar Savunma’ya iş başvurusu yapmak için bi hayli basit iki adım uygulanmalıdır.

Kariyer.net adresi ülkemizde on binlerce firma ve şirketin personel alımları için kullandığı en popüler işe alım sitesidir. Her gün binlerce insan kariyer.net adresi üzerinden iş sahibi olmaktadır.

Kariyer.net kullanıcı hesabıniz yer almıyorsa Baykar Savunma’ya iş başvurusunda bulunmak için , sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan sayfadan saniyeler içinde üyelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Siteye üye olduktan sonra, güncel olarak hazırladığınız ve detaylı bir özgeçmişi hesabınıza yüklemelisiniz. Özgeçmişi hesabınıza ekledikten sonra Baykar Savunmanın tüm iş ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Baykar Savunma kendi İnsan kaynakları sayfası üzerinden de tüm açık pozisyonlarını yayımlamaktadır. Baykar Savunmamın resmi web adresi diğer kariyer portallarında göre daha güncel olup çok daha yüksek iş ilanı barındırmaktadır, bu bağlamda yazımızın devamında bulunan Baykar Savunma İnsan Kaynakları linkini incelemeyi unutmayın.

Kariyer.net adresinde bulunan iş ilanlarını sitemizden ayrılmadan basit bir şekilde incelemek için aşağıda bulunan tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Baykar Savunma İş İlanları

Baykar Savunmanın İnsan Kaynakları sayfasından güncel olarak açık olan tüm pozisyonları inceleyebilir, bunun bunun yanında çalışanlara sunulan sayısız bunun bunun yanındalık ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Ülkemizin teknoloji hususunda en önemli şirketlerinden bir tanesi olan Baykar Savunma’da çalışma şansı yakalamak için sitemiz aracılığı ile en güncel ilanlara varabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Finansal Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.)
2 Kurumsal İletişim Yöneticisi İstanbul(Avr.)
3 Tedarikçi Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Avr.)
4 Metod Mühendisi İstanbul(Avr.)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu