Müşteri Hizmetleri

Baydöner Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Baydöner Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Baydöner Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Baydöner Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Baydöner Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Baydöner, İzmir merkezli olmak üzere 2006 senesinde kurulmuş, iskender döner zinciri olan bir döner markasıdır. Son zamanlarda adını çok fazla duyuran Baydöner; değeri, müşteri tatminiyetine dayanan satış politikası, uygun fiyat aralıkları ile bir çok kişi aracılığıyla tercih edilmektedir. Baydöner’in Türkiye, Azerbaycan ve Kuzey Irak olmak üzere üç ülkede toplam 100’ü aşkın şubesi bulunmaktadır.

Baydöner’in üyelerine sunduğu özel lezzetleri şu biçimdedir; iskender, künefe, çorba, salata, turşu, patates. Baydöner uygun menüleri ve muazzam lezzeti ile ünlü olmuş bir markadır. Bu özel lezzetleri en uygun fiyatlardan tadabilirsiniz. Baydöner, başarısı ve değeri ile bir çok ödülün sahibi olmuştur.

Baydöner’in 0232’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezini arayarak Baydöner ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, bayilik ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca aktif olarak kullanılan Baydöner mail adresi ve iletişim formunu tercih ederek da Baydöner’le görüşme sağlayabilirsiniz.

Baydöner Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0232 464 42 35

Baydöner İletişim Mail Adresi
info@baydoner.com

Baydöner İletişim Formu

Arama Kelimeleri: baydöner iletişim bilgileri, baydöner telefon no, baydöner irtibat tel, baydöner canlı destek, baydöner müşteri temsilcisi, baydöner şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu