Başvurular

Bauhaus Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Bauhaus Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Bauhaus Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Bauhaus Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Bauhaus Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Bauhaus, Almanya’da kurulmuş olan atölye, ev ve bahçeleri, el aletleri ve yapı malzemeleri satışı yapan bir mağazalar zinciridir. Bauhaus kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş olan ve şimdilerde dünyanın ileri gelen şirketleri içinde bulunan bir kuruluştur. Peki Bauhaus mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Bauhaus çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgi yazımızın devamında bulunmaktadır.

Bauhaus Açılış Kapanış Saatleri 2021

Bauhaus mağazaları haftanın 7 günü çalışmaktadır. Bauhaus sabah saat 08:30‘da açılmakta ve akşam saat 22:00‘de kapanmaktadır. Aşağıda kurum ile ilgili herkes aracılığıyla araştırılan ve çok fazla sorulan sorular ve yanıtları bulunmaktadır.

Bauhaus Saat Kaçta Açılıyor : Bauhaus mağazaları her sabah saat 08:30’da açılmaktadır ve hizmet vermeye başlamaktadır.

Bauhaus Saat Kaçta Kapanıyor : Bauhaus mağazaları akşam saat 22:00’ye kadar hizmet vermekte ve müşteri kabul etmektedir.

Bauhaus Hafta Sonu Pazar Açık Mı : Bauhaus hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri de aynı çalışma saatleri içinde hizmet verir.

Bauhaus Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı : Bauhaus Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalıdır. Lakin ikinci günü saat 12:00 ile 20:00 arası hizmet verir. Diğer günler ise standart çalışma saatleri içinde hizmet sunarlar. 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz gibi çeşitli resmi tatil günlerinde ise açıktır ve aynı açılış saatleri, kapanış saatleri içinde hizmet verirler.

Bauhaus Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : Bauhaus müşteri hizmetleri olan “0850 211 98 53” telefon numarası Pazartesi’den Cumartesiye yani haftanın 6 günü 09:00 ile 18:00 içinde hizmet vermektedir. Pazar günü çağrı merkezi iletişim hattı kapalıdır.

Bauhaus  şu an için İstanbul ilimizde; Bakırköy, Bayrampaşa, Beylikdüzü, Kağıthane, Kozyatağı ilçelerinde, Bursa ilimizde Nilüfer beldesinde, Antalya ilimizde Kepez beldesinde, Ankara ilimizde Söğütözü ve Yenimahalle ilçelerinde bulunmaktadır. İlerleyen zamanlarda yeni mağazalar açmak için çalışmalarına devam eden Bauhaus, tüm mağazalarında aynı çalışma saatleri uygulanmaktadır. Bauhaus mesai saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler sunduk. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebileceğiniz gibi “0850 211 98 53” müşteri hizmetleri telefon numarasını tercih ederek da dile getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu