Müşteri Hizmetleri

Bauhaus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bauhaus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Bauhaus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Bauhaus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Bauhaus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bauhaus çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Bauhaus müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Bauhaus şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Bauhaus müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Bauhaus, 1960 senesinde Almanya’da kurulmuş olan İsviçre merkezli yapı malzemesi marketler zinciridir. Dünyaca ünlü bir marka haline gelmiş olan Bauhaus’un, Bulgaristan, Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Danimarka, Finlandiya, Hırvatistan, İspanya, İsveç, İsviçre, İzlanda, Macaristan, Norveç ve Slovenya ve Türkiye’de toplamda 190 mağazası bulunmaktadır. Ev dekorasyon malzemeleri, çevre düzenlemeleri ve bahçe malzemeleri alanında gözde şirketlerden biridir.

Bauhaus Çağrı Merkezi Numarası

Evinizin güzelleşmesine ve konforunun artmasına dair aradığınız ne varsa Bauhaus olarak sizlerin beğenisine paylaşıyoruz. Tamir ve tadilat ekipmanlarından mobilyaya, mutfak gereçlerinden ev dekorasyonuna kadar birbirinden çeşitli ürünlerimizle Türkiye’de en sık tercih edilen marka olmak bizler için gurur kaynağıdır. Zira bunu satış politikamız ve kaliteli ürün satışlarımızla hak etmiş olduğumuzu sizler gibi bizler de biliyoruz. Herhangi bir şubemizden veya internet üzerinden satın almış olduğunuz ürünlerimizde bir problem yaşatsanız bizlere varabilirsiniz. Çağrı merkezi numaramızı aradığınız takdirde temsilcilerimizle her türlü soru ve sorununuzu paylaşabilirsiniz.

Bauhaus çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bauhaus Müşteri Hizmetleri Numarası

Bauhaus olarak herkesin evinde keyifle vakit geçirmesi için birden fazla mobilya araç- gereç ve diğer ürünleri tasarlıyoruz. Tasarımlarımızın özgünlüğü, değeri ile eşdeğer güzelliktedir. Nitelikli ve makul fiyatlı ürünlerle pratik bir biçimde kurulumunu yapıp evinizin yeni üyesini huzurla kullanmanız için çalışıyoruz. Satın aldığınız her ürün markamızın güvencesi altındadır. Yani ürünlerimizle alakalı bir sorun yaşarsanız veya merak ettiğiniz her ne olursa olsun bizlere bildirmenizi önemsiyoruz. Çözüm sunucu yaklaşımımız ile 0850 800 55 55 numaralı müşteri hizmetleri hattımızda siz değerli okurlarımız için hizmet vermekteyiz. Tüm görüşmelerimizde güvenliğiniz yönünden şahsi detaylarınız tarafımızca muhafaza edilir. Ayrıca görüşmelerimizin tamamı kayıt altında yapılır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Bauhaus müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Bauhaus Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Evinizin gereksinimlerini satın alırken büyük keyif duyacağınız ürünlerimiz her yaştan insanın beğenisine hitap edecek biçimde dizayn edilmiştir. Hem estetik  hem de konfor arayışında olan herkesin kaliteyi de makul fiyatlara bulabileceği bir markadan beklenen her talebi karşılıyoruz. Ürünlerimizi satın almadan önce aklınıza takılan veya satın aldıktan sonra oluşan bir problem halinde  0850 800 55 55 numiçinden bizimle görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize goğrudan bağlanmak için çok kısa bir süre bekleyecek ardından hemen bağlanacaksınız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Bauhaus müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Bauhaus Şikayet Hattı

Bauhaus şikayet hattı üyelerinin her türlü şikayetini olumlu bir sonuca kavuşturmak için çalışmaktadır. Her türlü şikayet, istek, öneri ve tüm merak ettiklerinizi müşteri hizmetleri numaramızı arayarak anlatabileceğiniz gibi bu hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. https://www.bauhaus.com.tr/ adresimize giriş yaparak mail aracılığı ile bize iletmek istediklerinizi ulaştırabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Bauhaus müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Bauhaus  şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Bauhaus’ta ürün yelpazesi bi hayli geniştir. Bauhaus’ta bulunan ürün kategorilerini sıralayacak olursak; Otomobil aksesuarı, Yapı elemanları, İnşaat malzemeleri/yapı kimyasalları, Banyo, Dekorasyon, Hırdavat, Elektrik tesisatı, Boya ve yapıştırıcılar, Seramik ve parke, Ahşap, Aydınlatma, Sıhhi tesisat, Bahçe Dünyası, Duvar kağıdı ve halılar, El Aletleri ve makineler.

Bauhaus’un 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Bauhaus’un internet sitesinden vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili bilgi alabilir, iade ve değişim ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, satış sonrası destek alabilir; istek, soru, öneri, şikayet ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Bauhaus Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 211 98 53

Çağrı merkezi numarası Bauhaus çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Bauhaus çağrı merkezi numarasına 0850 211 98 53 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Bauhaus iletişim bilgileri, Bauhaus telefon no, Bauhaus irtibat tel, Bauhaus canlı destek, Bauhaus müşteri temsilcisi, Bauhaus şikayet hattı, Bauhaus müşteri hizmetleri numarası, Bauhaus çağrı merkezi numarası, Bauhaus iletişim numarası, Bauhaus çağrı merkezi, Bauhaus müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu