Başvurular

Battalgazi Sulama Birliği kamu işçi ve güvenlik görevlisi alımı 2022

Battalgazi Sulama Birliği kamu işçi ve güvenlik görevlisi alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Battalgazi Sulama Birliği kamu işçi ve güvenlik görevlisi alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Battalgazi Sulama Birliği kamu işçi ve güvenlik görevlisi alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Battalgazi Sulama Birliği kamu işçi ve güvenlik görevlisi alımı

İŞKUR ilanı; Malatya Battalgazi Sulama Birliği kamu işçi alımı ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını dile getirdi. KPSS şartsız ilana minimum ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Başvurusu İŞKUR iş ilanları ile yapılacak. Elektronik ortam dışında başvuru yapılamaz. Son başvuru tarihi 31 Mayıs 2021 olarak ilan edilmiştir.

Genel Şartlar

Türk vatandaşı olan ve 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir.

Anayasal düzen ve bu düzenin işleyişine, özel hayat ve yaşamın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu ve uyuşturucu madde suçlarından dolayı ile ilgili sürdürmekte olan bir soruşturma yahut kovuşturma bulunmaması isteniyor.

Askerlik ile ilişiği bulunmaması gerekiyor.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık yahut malullük aylığı almamış olmak.

Adaylar vardiyalı çalışma düzenini kabul etmiş sayılır ve vardiyalı çalışma durumunda bir engel durumu olmaması gereklidir.

Adayların görevini devamlı yapmasına engel sağlık problemi ve/yahut kronik hastalığının bulunmaması gerekmektedir.

Adayların, başvurunun son günü saygınlığıyla açıklama ekinde bulunan tabloda gösterilen ve tercih ettikleri görev unvanlarına ilişkin meslek kolunun gerektirdiği şartları taşımaları gerekmektedir.

Adaylardan, gerçeğe aykırı beyanda olduğu tespit edilenler ile şartları taşımadığı sonradan tespit edilenler ilan/sınav/vazifeye başlama sürecinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

Sözlü sınava girmeye hak kazandığı halde ilan edilen sınav tarihlerinde sınava katılmayan adaylar, sınav hakkını kaybetmiş sayılacaktır.

Kamu kurum ve kuruluşlarının alakalı disiplin mevzuatı ikaznca görevinden yahut meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Malatya ikameti olanların başvurusu alınacak.

Güvenlik görevlisi alımı 1 kişi için başvuru şartları: lisans mezunu olması gerekmektedir. Güvenlik görevlisi(silahlı) kimlikli belgesinin olması ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olması istenmektedir. 00006042429 İŞKUR numarası ile başvuru yapılacak.

Su pompası işçisi alımı 1 kişi için şartları; minimum ilköğretim mezunu olması, kapalı sistem sulama sistemleri, su pompa istasyonlarında su pompası operatörü olarak minimum 1 (bir) yıl süre ile çalışmış olduğuna ilişkin onaylı (bonservis belgesi) belge sahibi olmak ve SGK dökümü ile belgeleyebilmesi gerekiyor. Başvurusu 00006041632 iş ilan numarası ile yapılacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu