Oyun

Basketbol Arena Bedava Hesapları

Basketbol Arena Bedava Hesapları, güncel bilgiler bölümümüzde Basketbol Arena Bedava Hesapları başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. Basketbol Arena Bedava Hesapları haberimizin detayları..

Basketbol Arena Bedava Hesapları

Ünlü oyun geliştiricisi Masomo aracılığıyla geliştirilen ve 2020’nin son günlerinde piyasaya çıkan Basketbol Arena bedava hesapları ile birlikte çok daha keyifli bir hale geliyor. Kıyasıya bir mücadele yapmak isteyenler için Basketbol Arena ücretsiz hesaplar büyük yarar sağlıyorlar.

Basketbol Arena Ne Zaman Çıktı?

Geçen yılın Şubat ayında Kafa Topu oyunu ile birlikte tüm dünya çapında ilgi çeken Masomo’nun yeni oyunu 2020’nin son günlerinde çıktı. Basketbol Arena ismini taşıyan oyun Android ve IOS platformları ile sunularak ücretsiz olarak oyun severlere sunuldu. Basketbol Arena her ne kadar ücretsiz bir oyun olsa da içinde elmas kazanmak ve takım – oyuncu geliştirmek için yükselti yapmak oldukça önem taşıyor. Basketbol Arena hesapları ise elmas sayınızın yüksek olmasına yol gösterecektır.

Basketbol Arena Oyunu Konusu Nedir?

Basketbol Arena oyunu isminden anlaşılacağı üzere basketbol odaklı bir oyun. Oyun içinde sıfırdan başlayarak çok ünlü bir basketbol oyuncusu olabileceğiniz gibi bunun yanı sıra koç yönetimini de tercih ederek takımınızı başarılara taşıyabilirsiniz. Basketbol Arena oynanışı ise bi hayli kolay dinamiklere dayanıyor ve herkesin rahatlıkla oynayabileceği bir düzeyde yer alıyor. Basketbol Arena online olarak da mücadele etmeye imkân tanıdığı için dostlarınız veya bilmediğiniz rakipler ile de kıyasıya keyifli mücadeleler olabilecek hale geliyor.

Sıfırdan başlamak isteyenler için sokak ligi büyük bir mücadele yaratıyor ve böylece oyuncunuzun veya takımınızın hangi düzeylerden zirveye çıktığını görmek de daha keyifli bir hale geliyor. Bunun bunun yanında Basketbol Arena özellikleri içinde maç esnasında kullanılacak süper güçler, kademeli bir biçimde takım oluşturma, oyuncu detaylarını geliştirme, maçlar neticesinde kazanılacak ve oyun içinde harcama sağlayacak olan ödüller gibi çeşitli özellikler de yer alıyor.

Basketbol Arena Hesapları

Basketbol Arena bedava hesapları oyun şimdilik Google Play ve AppStore üzerinden aşağı indirilerek oynandığı için her hesaba tanımlanma şeklinde oynanıyor ve ayarlar bölümünden hesap bilgileri Google Play veya AppStore üzerinden alınıyor. Bundan dolayı Basketbol Arena ücretsiz hesaplar ilerleyen aşamalarda yayımlanabilecek ve böylece yüksek elmas ve oyuncu profillerine sahip oyun oynamak da olabilecek hale gelecek.

 

Paylaş

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu