Bilgi Arşivi

Başkentgaz İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Başkentgaz İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Başkentgaz İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Başkentgaz İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Başkentgaz İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Başkentgaz’da çalışmak isteyenlere müjde! Başkentgaz iş ilanları, iş başvurusu, Başkentgaz işçi alımı haberleri makalemizde.

İlk dönemlerinde EGO kapsamı içinde olan Başkentgaz, sonradan Ankara Büyükşehir Belediye’sine devredilmiş ve bu bağlamda hizmet vermeye başlamıştır.

Başkentgaz İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuBaşkentgaz İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Başkentgaz Güncel İş İlanları

Başkentgaz güncel iş ilanları, kariyer.net ve Başkentgaz’ın kenti sitesi üzerinden erişilebilir. Kenti sitesine bakmak için, ilk kez resmi siteye giriş yapmanız, sonrasında da sol üst menüde bulunan “İK” butonuna tıklamanız gerekir.

Ardından karşınıza gelen ekranda “iş başvurusu” butonuna tıklamak, sizi yeni bir sayfaya yönlendirecektir. Burada yazan “tıklayınız” linki, tüm açık işleri size gösterecektir. Kariyer.net üzerinde görüntüleme yapmak için, arama yerine “Başkentgaz” yazmanız yeterli olur.

Lakin pozisyonların ayrıntılarını görmeniz için, üye olmanız gerekir. Başkentgaz, uygun çalışma saatlerine sahip bir firma olup, çalışanların sosyal haklarına da son derece saygılıdır. Yemek ve yol gibi sosyal haklar tatmin edici derece verilir.

Başkentgaz İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kariyer.net üzerinden Başkentgaz iş başvurusu yapmak istiyorsanız, ilk kez özgeçmiş doldurmanız gerekir. Bu yalnızca bir gereksinim değildir. Çünkü insan kaynakları, dolu görünen özgeçmişlere daha hızlı dönüşler yapmaktadır. 

CV doldurmanız tamamlanınca, saniyeler içersinde başvuru uygulayabilirsiniz. Resmi sitesi üzerinden ise yukarıda dile getirdiğimiz ekrana geldikten sonra, sol tarafta bulunan “başvur” butonuna tıklayıp, sisteme girmeniz gerekir. Başvurudan önce CV’nizin dolu olması şart olduğu için, tüm ayrıntılarınızi gözden geçirip, eksikleri tamamlamanız tavsiye edilir.

Başkentgaz İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Kariyer.net ve Başkentgaz üzerinde verilen iş ilanları ve stajyer açıklamaları incelendiğinde, mevcut şu ilanlar göze çarpmaktadır;

  1. SAP ABAP Yazılımcısı
  2. Satın Alma Sorumlusu
  3. Bakım Destek Operatörü
  4. Genel Başvuru
  5. Staj Başvurusu

Eğer Başkentgaz dâhilinde staj yapmak istiyorsanız, geçerliliği devam eden bir ilan mevcuttur. Lakin başvuru için, Başkentgaz’ın kendi sitesine gitmeniz gerekir. Zira kariyer.net üzerinde stajyer açıklamasu görünmemektedir. Buna genel başvuru da dâhildir.

İş başvurusu yaparken son tarihleri kaçırmamak mühimdir. Lakin bu ayrıntıları ve iş gereksinimlerini okumamanız manasına gelmez. Dolayısıyla şartlarını ve başvuru koşullarını okumanız, pozisyona uygun olup, olmadığınızı gösterecektir. Başvuru yapmanız sonrasında, insan kaynakları sizi o pozisyona uygun görürse dönüş yapacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu