Müşteri Hizmetleri

Başkent Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başkent Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Başkent Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Başkent Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Başkent Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başkent Doğalgaz çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Başkent Doğalgaz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2007 senesinde kurulmuştur. Türkiye’nin en eski ve 2.en büyük doğalgaz sevkiyat şirketidir. Ülke toplam nüfusunun %7’sine doğalgaz sevkiyat ve satış hizmeti vermektedir. Başkent Doğalgaz, müşteri tatminiyeti politikasını özümsemiştir. Güvenli, kaliteli hizmetiyle müşteri tatminiyetini sağlamış ve yurdumuzda gözde firmalardan biri olmuştur.

Başkent Doğalgaz’ın gaz kaçağı, yangın, patlama, gaz zehirlenmesi gibi acil durum teşkil eden olaylara karşı ulaşabileceğiniz 3 haneli bir ihbar hattı bulunmaktadır. Tüm doğalgaz hususunda acil durumlarda bu numara ile Başkent Doğalgaz’a ulaşabilir,  soruna direk çözüm bulacaksınızdır.

Başkent Doğalgaz Çağrı Merkezi Numarası

Gerekli olan evraklar ile işlemleri yaparak kısa bir sürede bağlatabileceğiniz ve kesintisiz hizmet alabileceğiniz firma güvenlik önlemlerini en üst düzeyde tutarken müşteri tatminiyetine de özellikle önem vermektedir. Eğitilmiş, dinamik ve takım ruhuna sahip çalışanları ile her geçen gün daha iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. İnisiyatif sahibi, iletişim gücü yüksek personelleri ile sürekli olarak olarak  çalışmalarını sürdürürken bunun yanı sıra da kurum bilinç ve kültürünü oluşturmanın bunun yanında geliştirme amaçları ile hareket etmektedir.

Başkent Doğalgaz’ın diğer konular için müşterilerini dinlediği 444’lü bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi numarasını arayarak aboneliğiniz ile ilgili tüm poblemlerinızı dile getirebilir, abonelik başvurusu durumunuzu sorgulayalabilir, faturanız ile ilgili tüm detaylı bilgiye sahip olabilir; şikayet, öneri, tavsiye ve sorularınızı bu numara üzerinden Başkent Doğalgaz müşteri hizmetleri numarası üzerinden bildirimde bulunabilirsiniz. Başkent Doğalgaz çağrı merkezi numaraları 7/24 hizmet vermektedir. Ayrıca aşağıda verilen bağlantı aracılığıyla online işlemler menüsüne gidebilir, aboneliğiniz ile ilgili işlemler yapabilir, faturanızı ödeyebilirsiniz.

Başkent Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 222 6 429

187

Başkent Doğalgaz Online İşlemler

Arama Kelimeleri: başkent doğalgaz iletişim bilgileri, başkent doğalgaz telefon no, başkent doğalgaz irtibat tel, başkent doğalgaz canlı destek, başkent doğalgaz müşteri temsilcisi, başkent doğalgaz şikayet hattı, Başkent Doğalgaz çağrı merkezi numarası, Başkent Doğalgaz müşteri hizmetleri numarası, Başkent Doğalgaz iletişim numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu