İnternet

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır 2021

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır 2021, faydalı bilgiler bölümümüzde Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır 2021 ile alakalı detayları verelim istedik.. Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır 2021 arayışınızın yanıtları makalemizde.. 

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır 2021

 • 1 Başkasının Whatsapp Mesajları Nasıl Okunur?
 • 2 Başkasının Mesajlarını Okuma Sitesi
 • 3 Başkasının Mesajlarını Okumak Mümkün Mü
 • 4 Google Drive ile Başkasının Whatsapp Mesajı Nasıl Okunur?
 • 5 Whatsapptan Başkasının Mesajlarını Okuma
 • 6 QR Kod ile Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak
 • 7 Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Uygulaması (Ücretsiz)
 • 8 Android Cihazlarda Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma
 • 9 Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma İphone
 • 10 Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak Suç Mu – Cezası Nedir?
 • 11 Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Programsız
 • 12 Sevgilinin Whatsapp Mesajlarını Okuma

Herkesin merak ettiği başkasının whatsapp mesajlarını okuma veya diğer bir deyişle başkasının whatsapp mesajını görme nasıl yapılır konusu ile ilgili bazı hususlara değinmek istedik. Whatsapp mesajlarını görme metotları, İnternette gezindiğimizde bunu yapabildiğini iddaa eden bir çok casus yazılım gördük. Lakin bu yazılımlar ne kadar güvenli veya güvenilir? Tabi ki buna kimse yanıt veremez, başkasının mesajlarını okumaya çalışırken bütün detaylarınızi başka birinin eline altın tepside sunmayın.

Lakin şunu unutmayın ki, başka birinin mesajlarını okumak o insana güven duymadığınız manasına gelmektedir.

Başkasının Whatsapp Mesajları Nasıl Okunur?

Başkalarının Whatsapp Mesajlarını Okuma
Whatsapp Mesajlarını Okuma siteleri

Dünyada genel toplamda 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan whatsapp uygulaması ülkemizde de milyonlarca kişi aracılığıyla kullanılıyor. Bazı zamanlar başkasının whatsapp mesajlarını nasıl okurum diye düşünerek , Başkasının whatsApp’ına nasıl girerim?”, “Başkasının whatsApp konuşmalarını nasıl görürüm?”, “Başkasının whatsApp mesajlarını nasıl okurum?” “WhatsApp hesabı nasıl çalınır?” “WhatsApp hesabı nasıl ele geçirilir?” gibi soruları inceliyorlar.

Başkasının whatsapp mesajlarını okumak için internette bir çok yazılım olduğunu gözlemleyebilirsiniz, fakat bunlara pek güven olmadığından siz değerli okurlarımız için bazı metotları bir araya getirdik.

Başkasının Mesajlarını Okuma Sitesi

Başkalarının Whatsapp Mesajlarını Okuma
Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır?

Başkasına ait whatsapp mesajlarını okumak isteyenler araştırma yaptıklarınad Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Sitesi ile karşılaşabilirler. Bu sayfalar genelde yazılımlar ile bir başkasına ait whatsapp mesajlarına ulaşabileceğinizi iddaa ediyorlar.

100 TL’den başlayan fiyatlara satış yapan bu firmaların yazılımlarının ne kadar güvenilir olduğu bilinmemekte.

Başkasının Mesajlarını Okumak Mümkün Mü

Başkalarının Whatsapp Mesajlarını Okuma
Başkasının Whatsapp Mesajları Nasıl Okunur?

Başkalarına ait Whatsapp mesajlarını okumak tabi ki olabilecek. Bu işlem biraz yorucu olsa da başkasına ait whatsapp hesabının mesajlarını okuyabilirsiniz.

Tabi ki siz mesajları okuduğunuzda mesaj açılmış bulunacağından, whatsapp hesap sahibi bunu fark edebilir. Bu nedenle mesajlar açıldıktan sonra okumanız daha faydalı olacaktır.

Google Drive ile Başkasının Whatsapp Mesajı Nasıl Okunur?

Geriye dönük mesajları okuyabilmek için en etkili yöntemlerden biri google drive yöntemidir. Bu yöntem ile tespit ettiğiniz whatsapp hesabının konuşmaları belirli aralıklarla tespit ettiğiniz mail adresine e-posta olarak gönderilir. Geriye dönük günlük, haftalık yada aylık yedeklere seçenekleri içinde seçim yapıp, konuşma yedeklerini kopyalanarak google drive hesabına gönderir.

 • Whastapp ayarlar kısmına giriş yapıp sohbet yedeği kısmına girin
 • Sizden yedeklerin hangi e-posta adresine göndermenizi soracaktır
 • E posta adresini yazdığınızda sohbet yedeği bu e posta hesabına ait google drive kayıtedilir.
 • Google Drive’ı isteğe göre bilgisayardan isteğe göre de telefondan açabilirsiniz

Whatsapptan Başkasının Mesajlarını Okuma

Başkalarının Whatsapp Mesajlarını Okuma

Whatsapp’tan başkasının mesajlarını gizlece okumak için kodsuz ve programsız bazı yöntemler bulunmaktadır. İnternette kod veya program şeklinde satışı yapılan ürünleri kullanmak sağlıklı değildir ve önerilmez.

Whatsapptan başkaslarının mesajlarını okuyacağım diye o kişi ile kavga edebileceğinizi, size kırılıp, küseceğini unutmayın.

QR Kod ile Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak

[wpcc-iframe loading=”lazy” title=”Başkasının Whatsapp ini Kendi Telefonuna Yükleme Mesajlarını (Görme) Okuma Nasıl Yapılır 2021″ width=”500″ height=”281″ onload=”Wpfcll.r(this,true);” src=”https://www.bildirimlerim.com/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/templates/youtube.html#ixEvWV-mGo0?start=65&feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

En sık kullanılan ve bilinen yöntemlerden biride QR kodu taratıp başkasının whatsapp hesabına erişmektir. Bilgisayardan veya telefondan tarayıcı kısmına giriş yapıp “web.whatsapp.com” adresine girdiğimizde bizlere bir QR KOD gösterilir.

Bu kodu Whatsapp mesajlarına ulaşmak istediğimiz birinin Whatsapp hesabından okutmamız gerekiyor. Bu yöntemi daha çok aileler çocuklarını kontrol altında tutmak için kullanıyorlar.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Uygulaması (Ücretsiz)

Başkasının Whatsapp mesajlarını okuma uygulama ile yapmak isteyenler yukarıdaki metotları deneyebilirler. Bunlar içinde en sağlam yöntem google drive yöntemi ve QR kod okutma yöntemidir.

Bu metotları tercih ederek birinin whatsapp mesajlarını gözlemleyebilirsiniz. Bu yöntemler tamamen ücretsizdir.

Android Cihazlarda Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma

Android cihazlarda uzunca senelerdan beri kullanılan ve en bi hayli hızlı yöntem olan QR kodudur. QR kodu yöntemini de yukarıda siz değerli okurlarımız için geniş bir şekilde bir biçimde listeledik.

Android telefonunuzdan eşinizin, sevgilinizin, çocuklarınızın veya bir başkasının whatsapp mesajlarını kontrol etmek işte bu kadar basit.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma İphone

İphone Başkasının whatsapp mesajlarını okuma yöntemi olarak yine QR kod ve Google Drive yöntemini önerebiliriz. Bu metotları tercih ederek çocuğunuzu kötü dostlarına karşı koruyabilirsiniz.

İphone cihazlardan da QR kod ve Google Drive yöntemi android gibi çalışmaktadır.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak Suç Mu – Cezası Nedir?

Bildiğiniz gibi özel yaşamın gizliliği ve benzeri kanunlar anayasada yer almakta. Bu nedenle başkasının whatsapp mesajlarını okumak yasal olarak suçtur.

Özel yaşamın gizliliğini hiçe saydığınızdan hakkınızda yasal işlem yapılması olasıdır.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Programsız

Hiç bir program kullanmadan buradaki yöntemlere uyarak başkasının whatsapp mesajlarını programsız bir biçimde okuyabilirsiniz. Lakin tekrardan hatırlatalım QR kodu yöntemi ile eğer mesajı Whatsapp sahibinden önce açarsanız bu anlaşılır.

Ayrıca yine QR kodu ile kişi telefonundan Whatsapp Web menüsüne bakarsa başka bir cihazın bağlı olduğunu fark edip, cihazı kaldırabilir. Bu durumda bağlantınız kopacaktır. Güncel kampanyalar için de Turkcell bedava internet kategorisine bakabilirsiniz.

Sevgilinin Whatsapp Mesajlarını Okuma

Erkek olsun kız olsun bir ilişkide güven olmayınca veya şüphe olunca insanlar sevgililerin Whatsapp’tan kiminle konuştuğunu merak edebiliyor. Bu durumda ise bundan dolayı sevgilinin whatsapp mesajlarını okuma metotları aranıyor.

Bu metotları yukarıda listeli biçimde bulacaksınızdır. Belirttiğimiz yöntemler ile fark ettirmeden sevgilinizin whatsapp mesajlarını gözlemleyebilirsiniz.

 • Avast Mobile Security Antivirus 6.40.2 Pro Apk indir
 • Tiktok Cemre Solmaz
 • Sevgiliye Sorulacak Sorular
 • Okru Video İndirme
 • Roblox Şarkı Kodları – Roblox Müzik Kodları

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu