Müşteri Hizmetleri

Başarı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başarı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Başarı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Başarı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Başarı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başarı çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Başarı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Başarı şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Başarı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Telekomünikasyon şirketleri içinde ileri gelen firmalardan birisi olan Başarı, 1989 senesinde Ankara’da kurulmuştur. Bünyesinde barındırdığı 11 kuruluşa öncülük eden firma, bir çok başarısı ve geniş servis ağıyla bilinmektedir.

30 yılı aşkın tecrübesi ile birlikte gelişen teknolojiyi yakında zamandan takip ederek üyelerine sağlamaya çalışan Başarı, kaliteli ürünler üretmek maksadıyla senelerdır hizmet vermektedir. Başarı şifrketinın sloganı ise şudur; “İnsan için teknoloji.” Şirketin genel politikası müşteri tatminiyetidir. Ayrıca Başarı, 2016 senesinde tamamen Türk üretimi olan Kaan N1 cep telefonunu tanıtıp satışını gerçekleştirmeye başlamıştır. Kaan N1, özellikleri ve fiyatıyla gözde cihazlardan biri olma özelliğini taşır.

Başarı Çağrı Merkezi Numarası

Başarı elektronik, alanında öncü bir kuruluş olarak, Ankara merkezli ve bir çok ilde bulunan şubesiyle hizmetlerine devam etmekte. İnsanlara teknolojiyi ulaştırmaya nasıl önem verdiyse müşteri tatminiyetini de her zaman öne almaya dikkat etmiştir. Bu nedenle firmamız, çağrı merkezlerimizle de işlerinizi kolaylaştırmaya devam etmektedir. Aklınıza takılan her hususta sorularınızı yanıtlıyor, görüşlerinizi bildirirken isteklerinize karşılık vermeye özen gösteriyoruz. Başarı çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Başarı Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetlerindeki temsilcilerimiz, sizlerin her sorusuna yanıt vermek için telefonun başında oluyorlar. Günün her saati bizi çağrı merkezlerimizden arayabilir, temsilcilerimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Eğer hatlarımız meşgulse, size en kısa bir sürede dönüş yapılacak, isteklerinizle ilgilenilecektir. 0312 409 50 00 numaralı telefonlarımızdan bizlere varabilirsiniz.  Almak istediğiniz tüm bilgileri temin edebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Başarı müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Başarı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda da altı çizildiği üzere, müşteri hizmetlerimize direk bağlanmanız her zaman olabilecekdür. Teknoloji adına her bilgiye anında ulaşım sağlıyoruz. Müşteri temsilcilerimizle ve çağrı merkezimizle, 7/24 telefonun başında sizleri bekliyoruz. Başarı, teknolojideki hiçbir aksaklıklarınıza fırsat vermeyecektir. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Başarı müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Başarı Şikayet Hattı

Çağrı merkezimiz ve müşteri hizmetleri temsilcilerimiz gibi, oluşacak sıkıntılarınız veya poblemlerinız için şikayet hattımız da en iyi çözüm olmak için gayret sarf ediyor. Başarı elektronik olarak sizlerin problemlerine bir çözüm yolu sağlamak, müşteri tatminiyetine verdiğimiz önemi bir kere daha gösteriyor. Yaşadığınız sıkıntılarda bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın.

Bunlara ek olarak bunun bunun yanında internet adresimizden de bizlere rahatlıkla varabilirsiniz. http://www.basarı.com.tr adresimizden de online olarak görüşme sağlayabilirsiniz. İnternet sitemizden, ürünler ile ilgili bilgiler edinebilir, servislerin bayilerimizin yerlerini öğrenebilir, teknolojik gelişmeleri ve teknoloji ile alakalı yapmak istediğiniz hamleleri sayfamızda bulacaksınızdır. Ayrıca, arızalı cihazınızın takibini uygulayabilirsiniz. Varsa şikayetleriniz, yine web adresimizden bizlere ulaşarak poblemlerinızı bildirebilirsiniz. İnternet sitemizde, cep telefonu hizmetleri, katma kıymetli servisler, teknoloji, havacılık gibi bir çok alanda güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Başarı elektronik ailesi olarak, gerek çağrı merkezimiz ve müşteri temsilcilerimizle, gerekse web sitemizle sizlerin isteklerini karşılama hususunda öncü olmaya gayret ediyoruz. Müşterilerimizin tatminiyeti bizler için çok mühimdir. Başarılı günler dileriz.

Başarı Elektronik’in teknik servis, holding ve ticaret şirketleri olmak üzere 3 ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla cihazınızda oluşan hata ve sorunlar ile ilgili bilgi alabilir, size en yakın satış ve teknik servis noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi Başarı Elektronik’e iletebilirsiniz.

Başarı Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 409 50 00

Başarı Holding Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 841 62 62

Başarı Teknik Servis Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 409 50 00

Arama Kelimeleri: başarı iletişim bilgileri, başarı telefon no, başarı irtibat tel, başarı canlı destek, başarı müşteri temsilcisi, başarı şikayet hattı, başarı müşteri hizmetleri numarası, başarı çağrı merkezi numarası, başarı iletişim numarası, başarı çağrı merkezi, başarı müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu