Müşteri Hizmetleri

Banvit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Banvit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Banvit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Banvit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Banvit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Banvit çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Banvit müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Banvit şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Banvit müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Banvit, yani Bandırma Vitaminli Yem Sanayi ve Ticaret AŞ, 1968 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Sektöründe yurdumuzda önder konumda olan Banvit, Avrupa’da da öncü şirketlerden birisi haline gelmiştir. Banvit’in kurumsal olarak genel politikası müşteri tatminiyetine dayanarak en uygun bir biçimde en kaliteli ürünü müşteriye sunmaktır.

Banvit; Et Üretimi, Hazır Ürün Üretimi, Canlı Üretim, Yem Üretimi hakkında bilgi arayan üretimlerini hızla sürdürmektedir. Ayrıca Banvitburada.com adresine girerek Ankara, İstanbul ve İzmir illerinden birinde yaşıyorsanız online olarak sipariş verebilirsiniz.

Banvit Çağrı Merkezi Numarası

Bandırma Vitaminli Yem Sanayi yani BANVİT 1968 senesinde bu yana Balıkesir ili Bandırma beldesinde yem üreticisi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Günümüzde binlerce çalışanı ile bi hayli büyük bir üretim merkezi olan fabrika, bunun yanı sıra da ilçenin büyük bir geçim kaynağıdır. Tam entegre üretim yaptığı yerleri ile dünya çapında sayılı şirketler içinde yer almayı hedeflemektedir. Fabrikada piliç, tavuk ve hindiler hijyenik şartlarda kesimleri yapılarak ayrıştırılmaktadır. Paketlenen but, kanat, tüm tavuk, pirzola, ciğer gibi ürünlerin de yurt içinde yurt dışında satışı sunulmaktadır. Banvit çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yurt içinde 18 şube ve 41 bayiye sahip olan firma, soğuk hava depolu sevkiyat merkezleri ile ürünlerini sağlıklı koşullarda saklamaktadır. Tırlarla gitmesi gereken şehir ve ülkelere gönderilerek satış yapılacak merkezlere ürün sevkiyatı yapılır. Ürünlerden tatmin olmayan, bizden kaynaklı sıkıntı yaşayan bireyler çağrı merkezlerini arayabilirler. Onların her türlü şikayeti ve poblemleri ile çağrı merkezleri ilgilenir.

Banvit Müşteri Hizmetleri Numarası

Perakende ve toplu satış yapan Banvit bir çok şehire ve ülkeye ulaşmaktadır. Avrupa’da bir çok ülkeden başka Uzak Doğu ülkelerine de ürünler gönderilmektedir. Ayrıca şirkete yatırım yapmak isteyen bireyler İMKB aracılığı ile fabrikanın hisse senetlerini satın almaktadır. Hem kendilerini geliştirmek hem de yatırımcıları için karlı bir iş fırsatını da bireylere sağlamaktadır. Bizleri 0 800 297 94 94 veya 0 850 288 86 00 müşteri hizmetleri telefon numarası ile arayabilir ve istek ve dileklerinizi sunabilirsiniz. Ayrıca bizleri facebook, instagram, yuutube ve twitter gibi sosyal iletişim araçlarından da takip edebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Banvit müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Banvit Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıdaki müşteri hizmetlerimizle direk bağlantı sağlayabileceğiniz gibi [email protected] mail adresimiz ile de bizimle görüşebilirsiniz. Ayrıca internet sitemizdeki formu doldurarak da belirtmek istediğiniz konu ile alakalı mesajınızı bırakabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Banvit müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Banvit Şikayet Hattı

TSE garantili ve helal sertifikalı ürünlerimiz ile senelerdan beri sofralarınıza lezzet katan Banvit ürünleri, bireylerin her türlü sorun ve sıkıntısında da yanındadır. Memnun kalmadığınız ürünler, şikayetçi olduğunuz durumlar tarafımızca değerlendirilecektir. Müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlere şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bütün şikayetler değerlendirilmekte ve tarafımızca aksaklıklar giderilmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Banvit müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Banvitşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

BANVİT İLETİŞİM BİLGİSİ

Şirket Merkezi:
Adres: Ömerli Mah. Ömerli Sok. No: 208 Bandırma / Balıkesir

Tel: (0266) 733 86 00 Pbx
Faks: (0266) 733 86 18 Pbx
E-posta: [email protected]
Tüketici Danışma Hattı: (0800) 297 94 94 – (0850) 288 86 00

Banvit’in 0800’lü ve 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla Banvit ve ürünleri ile ilgili tüm detaylı bilgiye sahip olabilir, alt kuruluşlarıyla iletişime geçebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi Banvit’e bildirebilirsiniz.

Banvit Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0800 297 94 94
0850 288 86 00

Arama Kelimeleri: banvit iletişim bilgileri, banvit telefon no, banvit irtibat tel, banvit canlı destek, banvit müşteri temsilcisi, banvit şikayet hattı, banvit müşteri hizmetleri numarası, banvit çağrı merkezi numarası, banvit iletişim numarası, banvit çağrı merkezi, banvit müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu