Başvurular

Bankalar Personel Alımı ve Banka Memuru Alımı İŞKUR İlanları Yayında 2022

Bankalar Personel Alımı ve Banka Memuru Alımı İŞKUR İlanları Yayında 2022, iş başvuruları bölümünde Bankalar Personel Alımı ve Banka Memuru Alımı İŞKUR İlanları Yayında ile ilgili bilgi aktaracağız. Bankalar Personel Alımı ve Banka Memuru Alımı İŞKUR İlanları Yayında ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Bankalar Personel Alımı ve Banka Memuru Alımı İŞKUR İlanları Yayında

Bankalar işçi alımı ve banka memuru alımı yeni ilanları yayınlandı. İŞKUR ilanları numaraları haberin içinde sunuldu.

İş Bankası

İş Bankası işçi alımı Elazığ, Kocaeli ve Çanakkale illerinde gerçekleştirilecek. Büro Personeli pozisyonu için adayların başvuru koşullarını yerine getirmesi gerekiyor. Başvuru adresi haberin sonuna eklenmiştir.

Başvuruda bulunacak bireyler için İş ilan numarası: 00006225572, 00006191116 ve son kez 00006164325.

Vakıf Katılım

2021 Yılı personel alımları kapsamı içinde Vakıf Katılım bankasından yeni ilan yayınlandı. Yayınlanan İller Bankasından Kamu personeli alımı ilanına göre 10 Büro personeli alımı gerçekleştirilecek.

Başvuruda bulunacak bireyler için İş ilan numarası: 00006224884.

Albaraka

Banka aracılığıyla yayına giren ilana göre ALBARAKA bankası adı altında çalıştırmak için 2 adet kamu personelinin bünyeye alınacağı İŞKUR üzerinden belirtiliyor.

Başvuruda bulunacak bireyler için İş ilan numarası: 00006186396.

Deniz Bank

Başvuruda bulunacak bireyler için Denizbank aracılığıyla yapılan bilgilendirmede alınacak personellerin 1 adet büro personelinin alımı için İŞKUR üzerinde ilan paylaşıldı.

Başvuruda bulunacak bireyler için İş ilan numarası: 00006218067.

Genel Müracaat Şartları

Çalışacak adaylar için görevini yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmama, iş yerlerinden disiplin cezası sebebiyle işten çıkarılmamış olma ve unvanın gerektirdiği diğer şartları taşıma şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli

Başvuru yapmak isteyenler için başvurular ilan sonlarında gösterilen numaraların İŞKUR üzerinden T.C kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra ilan numaralarını aratarak yapılacaktır.

Başvurular yalnızca Online olarak yapıla bilecek olup farklı türden başvurular kabul edilmeyecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu