Başvurular

Bankalar 40 Gişe Yetkilisi ve Büro Memuru Alımı İŞKUR İlanları 2022

Bankalar 40 Gişe Yetkilisi ve Büro Memuru Alımı İŞKUR İlanları 2022, iş başvuruları bölümünde Bankalar 40 Gişe Yetkilisi ve Büro Memuru Alımı İŞKUR İlanları ile ilgili bilgi aktaracağız. Bankalar 40 Gişe Yetkilisi ve Büro Memuru Alımı İŞKUR İlanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Bankalar 40 Gişe Yetkilisi ve Büro Memuru Alımı İŞKUR İlanları

2021 Yılı personel alımları kapsamı içinde 2 farklı bankalar aracılığıyla yeni İŞKUR ilanları yayınlandı. Yayınlanan bankalarda kamu personeli alımı ilanına göre 40 gişe yetkilisi ve büro memuru alımı için kura çekimi yapılacak.

Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Alımı yapılacak bankalar olarak İş Bankası ve Vakıf Katılım bankalarına olmak üzere toplam 2 farklı bankaya 3 farklı şubeye işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Alımı yapılacak şehirler ve alımı yapılacak unvanlar olarak İstanbul Ümraniye Vakıf Katılım 27 işçi alımı, Muğla İş Bankası 5 işçi alımı ve Gaziantep İşbank 8 kamu personeli alımı yapacak.

Genel Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde gösterilen süreler geçmiş olsa bile belirli suçlardan mahkum olmama, Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği bulunmaması şartları aranıyor.

Başvuru yapacak birinin görevini yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmama, iş yerlerinden disiplin cezası sebebiyle işten çıkarılmamış olma ve unvanın gerektirdiği diğer şartları taşıma şartları aranmaktadır.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR resmi sitesi üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra paylaşılan ilan numaraları ile başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvurular bu gün itibari ile alınmaya ekranlara gelecek olup en geç müracaatların ise her bankaya özel tarihler verilmiştir.

İŞKUR iş ilan numarası olarak Gaziantep İş Bankası 8 kamu personeli alımı 00006259374.

İŞKUR iş ilan numarası olarak Muğla İş Bankası 5 işçi alımı 00006237553.

İŞKUR iş ilan numarası olarak Ümraniye Vakıf Katılım 27 işçi alımı 000006227251.

Alımlarda engelli kadroları yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu