Başvurular

Bankacılık Kurumu 120 meslek elemanı ve uzman yardımcısı alım iş ilanı 2022

Bankacılık Kurumu 120 meslek elemanı ve uzman yardımcısı alım iş ilanı 2022, iş başvuruları bölümünde Bankacılık Kurumu 120 meslek elemanı ve uzman yardımcısı alım iş ilanı ile ilgili bilgi aktaracağız. Bankacılık Kurumu 120 meslek elemanı ve uzman yardımcısı alım iş ilanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Bankacılık Kurumu 120 meslek elemanı ve uzman yardımcısı alım iş ilanı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) 120 meslek elemanı alımı ve uzman yardımcısı alımı yapıyor. BDDK işçi alımı sürdüği üzere kimler başvuru yapabilir. BDDK iş ilanları başvuru şartları ve tüm detaylar söyle;

Kurum başvuruları yalnızca kendi resmi internet adresinden elektronik olarak kabul edecek. Garanti anlaşmali işçi alımı iş ilanları içinde bulunan bir açıklamadur. İstanbul merkez alım yapacak. Alım 7 farklı meslek uzman yardımcısı olarak yapılacak.

Kadro Dağılımı ve Şartları

Yeminli murakıp yardımcısı, uzman yardımcısı (bankacılık hukuk alanları), uzman yardımcısı (iletişim alanı), destek personeli ve meslek personeli alımı yapılacak.

Alımı 5411 sayılı bankacılık yasasına göre yapılacak. Türk vatandaşı olanlar, kamu haklarından mahrum olmayanlar, suçtan ceza almayanlar, görevini daima yapmasına sağlık engeli bulunmayanlar ve askerliği yapmış muaf yahut tecilli olanlar başvuruları alınacak.

Öğrenim durumu, KPSS puan şartları ve alıma ilişkin sınava çağrı yapılacak kişi sayıları kılavuz içinde adayların ulaşımine açıldı. Kılavuza giriş yaparak tablo ve öğrenim durum şartlarını kontrol etmeleri gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu