Başvurular

Bandırma 17 Eylül En Az Lise 10 Kamu Personel Alımı İş İlanları 2022

Bandırma 17 Eylül En Az Lise 10 Kamu Personel Alımı İş İlanları 2022, iş başvuruları bölümünde Bandırma 17 Eylül En Az Lise 10 Kamu Personel Alımı İş İlanları ile ilgili bilgi aktaracağız. Bandırma 17 Eylül En Az Lise 10 Kamu Personel Alımı İş İlanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Bandırma 17 Eylül En Az Lise 10 Kamu Personel Alımı İş İlanları

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi bünyesine minimum lise mezunu 10 kamu işçi alımı için Üniversite aracılığıyla iş ilanları açıklaması yayınlandı.

Kurum aracılığıyla yapılan açıklama yapılacak işçi alımı için başvuru yapacak adaylara yazılı yahut sözlü yapılmayacak adayların yalnızca 2020 senesinde tertip edilen KPSS puan sıralaması yerleştirme işlemlerinde esas alınacak.

Bandırma Personel Alımı Açıklanan Boş Kadrolar

Bandırma işçi alımı için maaş ve tüm giderleri Üniversite özel bütçesinden karşılanacak 6 kişi minimum lise mezunu temizlik görevlisi alımı 2020 yılı KPSS puanı minimum 55 olan adaylar içinden,

3 Büro personeli alımı KPSS P93 puanı minimum 70 olan adaylar arsından,

1 Mühendis kadrosuna KPSS P3 puanı minimum 70 olan adaylar içinden devlet işçi alımı yapılacak.

Başvuru Şartlarının Başlıkları

Adayların memur kanunu genel şartlarını taşıması,

Yapılacak işçi alımına KHK ile işten çıkarılanlar başvuru yapamayacak,

2020 Yılı için gösterilen türden KPSS puanına sahip olunması şartları bulunmaktadır.

Başvuracak bireylerin herhangi bir sosyal güvenlik kuruluşundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması,

Bandırma 17 Eylül bünyesine alınacak bu personeller ile hizmet anlaşmasi akdi düzenlenecek ve şartları yerine getirmeyen bireylerin anlaşma iş akitleri 1 ay içinde sona erdirilecek.

Üniversite En Az Lise Mezunu Personel Alımı Başvuru Tarihleri

En az lise mezunu adaylar içinden yapılacak olan Balıkesir alımı için şahsen yahut posta ile başvuru kabul edilmiyor. Başvuru yapacak adayların 13 Aralık 2021 tarihi ile 27 Aralık 2021 tarihleri içinde “isalimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr” adresinden yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu