Müşteri Hizmetleri

Banabak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Banabak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Banabak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Banabak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Banabak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Banabak çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Banabak müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Banabak şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Banabak müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Banabak Çağrı Merkezi Numarası

Play Store’dan ücretsiz indirilen bir uygulamadır. Sadece üniversite öğrencilerine özel fırsatlar sağlamaktadır. Üniversite öğrencilerinin programa üye olan şirketlerden yapmış olduğu alışverişlerin fişlerini tarayarak sisteme yüklenmesi esasına dayanır. Sisteme yüklenen bu fişler kullanıcısına baks kazandırır. Uygulamanın sloganı “Paranın satın alabileceği her şeye daha az ödeyerek ulaşabilirsin. Aynı zamanda paranın satın alamayacağı tecrübeleri de edinirsin” şeklindedir. Banabak çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Banabak Müşteri Hizmetleri Numarası

Uygulama kullanıcıların kendi yüklediği fişlerin bunun yanında dostlarını da bu program ortaklarına kayıt etmeyi amaçlamaktadır. P&G adındaki dünya devi şirketin Türkiye ayağı aracılığıyla oluşturulmuştur. Uygulama kullanan bireylerin tanıtım videosunu izlettiği her arkadaşıyla birer fotoğraf çektirip yüklenmesini talep etmektedir. Böylelikle daha fazla baks kazandırıp daha fazla üründe indirim yapmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Banabakmüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Banabak Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Uygulama üyelerine arada ek görevlerde verebilmektedir. P&G ürünleri zaten dünya temizlik piyasasında kendisini ispatlamış ve hemen hemen her evde bulunan ürünlerdir. Bundan dolayı üniversite öğrencilerinin bu programı tercih ederek bütçelerine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Uygulama üniversite öğrencilerinin daha fazla sosyalleşerek birbirleriyle işbirliği yapmasını sağlamaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Banabak müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Banabak Şikayet Hattı

Satın alınması gereken ve fiște yüklenmesi istenen ürünlerden bazıları şunlardan oluşmaktadır. Alo Ariel, Prima Orkid, Oral B, Pantene ve Fairy’dir. Dünyada 181 senedir Türkiye’de 70 senedir hizmette bulunmaktadır. Uygulama üzerinden kazanılan bakslar kahve içmek ve şirketin ürünlerini indirimli almak için kullanılabilir. Firma bu uygulamayı özellikle Türkiye gibi ülkelerde hijyenik pet kullanımı hususundaki sıkıntıları bitirmek üzere oluşturmuştur. Özellikle üniversiteli bayanlar bu uygulamayı tercih ederek özel günleri kabus haline getirmekten kurtulacaklardır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Banabak müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Banabak şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Banabak Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 220 0911 

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Banabak çağrı merkezi numarasına 0850 220 0911 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres : P&G Tuketici Hizmetleri PK 61 34739 Erenköy İstanbul

Çağrı Merkezi Numarası : 0850 220 0911

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Banabak iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Banabak sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Banabak iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Banabak iletişim bilgileri, Banabak telefon no, Banabak irtibat tel, Banabak canlı destek, Banabak müşteri temsilcisi, Banabak şikayet hattı, Banabak müşteri hizmetleri numarası, Banabak çağrı merkezi numarası, Banabak iletişim numarası, Banabak çağrı merkezi, Banabak müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu