Başvurular

Balıkesir Üniversite Hastanesi Sağlıkçı ve Personel Alımı Başvurusu 2022

Balıkesir Üniversite Hastanesi Sağlıkçı ve Personel Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Balıkesir Üniversite Hastanesi Sağlıkçı ve Personel Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Balıkesir Üniversite Hastanesi Sağlıkçı ve Personel Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Balıkesir Üniversite Hastanesi Sağlıkçı ve Personel Alımı Başvurusu

Üniversite Hastanesi Sağlıkçı ve Personel Alımı Duyurusu

Balıkesir Üniversite Hastanesi sağlıkçı ve işçi alımı yapıyor. En az lise mezunu olan adaylar başvurularını 26 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapmaları istenmiştir.

Başvuru Şartları

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adayların askerliğini yapmış olması yahut askerlikle ilişiği bulunmamak, adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Başvuruda KPSS P3 P94 puan çeşitlerinden minimum 70 puan almış olmak, minimum B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, erkek adayların 1.67 kadın adayların 1,60 boyunda olması gerekmektedir.

Daha önce çalıştığı kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik ve ahlaki sebepten çıkartılmamış olmak şartı aranıyor.

Gereken Belgeleri

Askerlik durum belgesi, sürücü belgesi, nüfus cüzdanı, son altı ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf, görevini yapmasına engel bir durumu olmadığına dair belge, KPSS sonuç belgesi, diploma mezuniyet belgesi, yabancı okul mezunları için denklik belgesi gerekiyor.

Başvuru şekli ve tarihi

Adaylar başvurularını şahsen yapması istenmiştir. Mesai saatleri dışında başvuru alınmayacak. Verilen başvuru şekli harici işlem yapılmayacaktır. Başvurusu 26 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapılması istenmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu