Başvurular

Balıkesir Üniversite Hastanesi 6830 TL Maaş 23 Kamu Personeli Alacak 2022

Balıkesir Üniversite Hastanesi 6830 TL Maaş 23 Kamu Personeli Alacak 2022, iş başvuruları bölümünde Balıkesir Üniversite Hastanesi 6830 TL Maaş 23 Kamu Personeli Alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Balıkesir Üniversite Hastanesi 6830 TL Maaş 23 Kamu Personeli Alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Balıkesir Üniversite Hastanesi 6830 TL Maaş 23 Kamu Personeli Alacak

Balıkesir Üniversite Hastanesi Kamu Personel Alımı

Kamuya personel alımları; Balıkesir Üniversitesi bünyesine 23 adet anlaşmali kamu personelinin alımı yapılacağı bilgisi verildi. Bu ilana Türkiye genelinden başvuru alınacaktır.

Genel ve Özel Şartlar

Başvuru yapacak personelin kamusal haklarından mahrum olmaması şartı aranmaktadır.

Adayların Tecilli suçlardan herhangi birinden mahkum olmamış yahut yargılanmamış olması aranıyor.

KPSS puan şartı aranıp aranmadığı kurum aracılığıyla KPSS şartının arandığı altı çizildi.

Adaylardan çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorununin bulunmaması aranıyor.

Başvuru yapacak birinin nöbet yahut vardiya usulü çalışmasına engel halinin bulunmaması.

Başvuru yapacak adaylar için hizmet anlaşmasi yapılacak olup aranan şartları yerine getirmeyen adaylar için anlaşma iptal edilecektir.

Başvuru Şekli ve Zamanı

Başvuru yapacak bireyler için başvurular mesai saatleri içinde başvurularını gerçekleştire bilecek olup başvurular Üniversitenin rektörlüğüne personel daire başkanlığına posta yolu ile yapılacak olup şahsen yahut diğer yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru yapacaklar için başvurular bu ilan resmi gazete üzerinden yayınlandıktan 15 gün sonraya kadar da yapıla bileceği belirtiliyor.

Başvuruda bulunacak adaylar için 2 adet eczacı, 3 adet hemşire, 1 adet stoma hemşiresi, 12 işinde uzman hemşire, 2 adet ebe hemşiresi, 1 adet yeni doğan hemşiresi ve son kez 2 adet ebe bulunacağı yayınlandı.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvuru yapacak adaylar için üniversitenin resmi sitesi üzerinden temin edilmiş fotoğraflı başvuru formu, Nüfus cüzdanı fotokopisi, KPSS sınav sonuç belgesi, işinde uzman olduğuna dair belge ve SGK primlerini gösteren belgeler istenilmektedir.

Bu ilanda ikamet şartı aranmamaktadır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu