Bilgi Arşivi

Balıkesir Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Balıkesir Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Balıkesir Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Balıkesir Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Balıkesir Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Balıkesir Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Balıkesir ilindeki ilk hastane olarak 1896 senesinde yalnızca 10 yatak kapasitesi ile açılan kurum, o zamanda doktor rakamının yetersizliğinden dolayı eczacılardan ve gönüllülerden yardım almıştır.  Belediye ve halkın büyük çabası ile inşa edilen hastane gece gündüz halka hizmet vermeye devam etmiştir.

1900’lü senelerin başında ihtiyaçlara yanıt vermekte zorluk çeken kurum,  yenilenmek istenilse de binanın inşa edilmesine rağmen çalışma ekibi bulunmadığı için açılamamıştır.

Cumhuriyetin ilanının sonrasında daha iyi şartlarda hizmet sunmaya başlayan kurum 1950 senesinde 120 yataklı bir hastane haline gelmiştir.

1954 senesinde 200 yataklı olarak Sağlık Bakanlığına devredilen hastane 80’li senelerden sonra hızla modernize edilerek hemodiyaliz ve röntgen gibi modern olanaklara kavuşmuştur.

Güncel olarak 400 yataklı modern bir hastane olan kurum halkına her türlü sağlık hizmeti vermeye sürdürmektedir.

Balıkesir Devlet Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuBalıkesir Devlet Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Balıkesir Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Devlet hastanesi statüsüne sahip olan hastane, personel alımlarını da kamu kanalları aracılığı ile gerçekleştirmektedir.  Ek olarak 2018/2 4924 Sayılı Kanun’a göre anlaşmali pozisyonlar için de işçi alımı gerçekleştiren hastane,  bunun yanı sıra 4857 sayılı İş Kanunu kapsamı içinde Sürekli İşçi statüsünde ihtiyaç duyulan hizmet alanlarında istihdam edilmek üzere işçi alımı da gerçekleştirmektedir.

Tüm bu ilanlara başvuruda bulunmak için balikesirism.saglik.gov.tr adresinde bulunan açıklamaları takip edebilirsiniz.

Kamu personeli olarak hastane bünyesine çalışabilmek için ise Resmî Gazete, İŞKUR Kamu Memur Alımı ve Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı, İlan.gov.tr gibi kamu kanallarının da takip edilmesi gerekmektedir.  Kurumun işçi alımı için belirli bir dönemi olmadığından makalemizde dile getirdiğimiz platformları düzenli olarak takip etmek iş bulma şansınızı arttıracaktır.

Balıkesir Devlet Hastanesi İş İlanları

Hem anlaşmali personeller hem de memur statüsüne sahip pozisyonlar için adaylardan istenen çeşitli gereklilikler bulunmaktadır.  Bu bağlamda çalışmak istediğiniz pozisyon ile alakalı gereklilikleri yayımlanan ilanlar aracılığı ile iyice öğrenerek ona göre hareket edilmelidir.

Yukarıdaki adreslerin bunun yanında sitemiz üzerinden de ilanları takip ederek başvurunun nereye, nasıl ve hangi zaman aralığında yapılması gerektiği gibi bilgilere rahatlıkla varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu