Başvurular

Bakırçay Üniversitesi En Az Lise 18 Personel Alımı Açıklaması 2022

Bakırçay Üniversitesi En Az Lise 18 Personel Alımı Açıklaması 2022, iş başvuruları bölümünde Bakırçay Üniversitesi En Az Lise 18 Personel Alımı Açıklaması ile ilgili bilgi aktaracağız. Bakırçay Üniversitesi En Az Lise 18 Personel Alımı Açıklaması ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Bakırçay Üniversitesi En Az Lise 18 Personel Alımı Açıklaması

İzmir Bakırçay Üniversitesi aracılığıyla bugün yapılan ilan açıklamaları ile Üniversite rektörlük ve bağlı birimlerinde istihdam edilecek minimum lise mezunu adaylar arsından alınacak 18 işçi alımı yapılacak.

Yapılacak kamu personeli alımı ile alınacak bireyler anlaşmali pozisyonda çalıştırılacaklar ve tüm giderleri üniversite özel bütçesinden karşılanacak. Başvuru yapacak adayların 2020 yılı KPSS puanları değerlendirmeye alınacak.

Bakırçay Üniversitesi Açılan Boş Kadro Ve Ünvanlar

Büro Personeli alımı 3 kişi, Teknisyen 1 kişi, Temizlik Görevlisi alımı 7 kişi, Bahçıvan alımı 2 kişi, Tesisat Teknisyeni alımı 1 kişi, Özel Güvenlik Görevlisi alımı 4 kişi (Erkek adaylar başvuru yapabilecek) olarak kadrolar bilgisi verildi.

Üniversite Personel Alımı Başvuru Şartları

Özel Güvenlik Görevlisi alımı adaylarının lise mezunu olması, 25 Ocak 2022 tarihi itibariyle günü geçmemiş güvenlik kartı sahibi olmaları, sağlık sorunu olmaması, 25 Ocak 2022 tarihi ile 36 yaşından gün almamış olması başlıca şartları bulunmakta.

Temizlik Görevlisi alımı kişi adaylarının erkek olması, lise mezunu olması, 25 Ocak 2022 tarihi ile 36 yaşından gün almamış olması şartları bulunmakta.

Büro memuru alımı için verilen kadrolardan 1 kişi lisans Uluslararası ilişkiler mezunları içinden, 1 kişi lisans Türk Dili ve Edebiyatı mezunları içinden, 1 kişi lisans işletme bölüm mezunları içinden alınacak.

Üniversite Devlet Personel Alımı Başvurusu

Üniversiteye yapılacak 18 kişi devlet işçi alımı için başvuru şartlarını taşıyan adayların İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına 11 Ocak 2022 tarihi ile 25 Ocak 2022 tarihleri içinde başvurularını Türkiye genelinden şahsen yahut posta ile yapabilecekler.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu